KFLK biżuteria modna koszula spinki do mankietów dla mężczyzn spinki do mankietów marki czarny kryształ spinki do mankietów wysokiej jakości abotoaduras goście

Rozmiar: 15*15mm Prezent: spinki do mankietów spinki do mankietów ściereczka do czyszczenia Pakiet: niezależne opakowanie w PP plastik torby, aby zapobiec zarysowania, dbałość o spinki do mankietów spinki do mankietów. Jeśli chcesz kupić pudełko spinki do mankietów, możesz skontaktować się z obsługą klienta. KFLK marki wprowadzenie: KFLK jest bardzo popularny w chinach, ze względu na najwyższą jakość i odpowiednią cenę. Mamy sklep internetowy w chinach, jest najlepiej sprzedający się. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z obsługą klienta na stronie internetowej. Jesteśmy twoimi zaufanymi przyjaciółmi, właściwym wyborem, obiecuję. Ścisła kontrola jakości, dobra obsługa, szybka dostawa, dobra wiara, to jest KFLK. Jesteśmy fabryki bezpośredniej sprzedaży i zaakceptować zamówienia OEM i ODM. Jeśli twoje zamówienie> 200 usd, oferujemy bezpłatną wysyłkę ekspresową, taką jak EMS DHL lub Fedex i tak dalej. Wszystkie produkty są w magazynie, możesz złożyć zamówienie bezpośrednio. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, nie zapomnij zostawić nam 5 gwiazdek opinii na czas. To dla nas największa zachęta. Dziękujemy za wybranie naszych produktów.

Tagi: spinka do koszuli, spinki do mankiet, spinki do mankietu damskie, spinki damskie do mankietów, spinki do koszuli ł, szelki do koszuli, spinki do koszuli tir, bytom spinki do mankietów, spinki do mankietów pajaki, spinki do mankietów damskie szpilki.

• Numer/Liczba modelu: maerdaifu
  • Occasion: Anniversary, Engagement, Gift, Party, Wedding
  • Styl: TRENDY
  • Materiał: Metal
  • Typ artykułu: Tie klipów i spinki do mankietów
  • Luksusowe lub modowe: moda
  • Cuff Links Type: Cuff Links
  • Wholesale: Welcome to wholesale, factory prices
  • Nazwa marki: Kflk
  • Typ metali: Miedziane
  • Kształt/Wzór: SQUARE
  • Cuff Links or Tie Clips Type: Cuff Links
  • Size: 15*15mm
  • Quality: Top quality
  • Płeć: Mężczyźni

Czerwony kolor różany spinki do mankietów spinki do mankietów 2 pary darmowa wysyłka promocyjna

Różowe spinki do mankietów spinki do mankietów 2 pary darmowa wysyłka promocyjna Ceny hurtowe i wysoka jakość @ producent spinki do mankietów Nie przegap mamy największy wybór spinki do mankietów na Parafiamajdan.pl Informacje zwrotne Zawsze zostawiamy pozytywne opinie dla naszych kupujących, gdy tylko płatność zostanie

Cuffarts 2018 mężczyźni spinki luksusowe w kształcie ryby prezenty ślubne spinki do mankietów projektant Trendy wysokiej jakości spinki do mankietów biżuteria C10061

QiQiWu brązowy kryształ luksusowe spinki męskie prezent ślubny koszula męska spinki do mankietów srebrny trójkąt bransoleta mankiet linki świąteczne prezenty

Dane techniczne Okazje: urodziny, rocznica, ślub, Biznes, Paryt Odbiorcy : Groomsman, pan młody, przyjaciele, współpracownicy, on Kategorii : Spinki do mankietów i spinki do krawatów Sezon : Zima, jesień, lato, wiosna Styl :

Fortepian spinki do mankietów spinki do mankietów 2 pary darmowa wysyłka promocyjna

Spinki do mankietów spinki do mankietów 2 pary darmowa wysyłka promocyjna Ceny hurtowe i wysoka jakość @ producent spinki do mankietów Nie przegap mamy największy wybór spinki do mankietów na Parafiamajdan.pl Informacje zwrotne Zawsze zostawiamy pozytywne opinie dla naszych kupujących, gdy tylko płatność zostanie rozliczona.