Autentyczne 925 srebro z kuleczkami na szczęście koraliki łańcuszek wisiorek gwiazda naszyjnik FINE Jewelry TLX820

List dla kupującego hurtowego:

* Witaj, jesteśmy srebrną fabryką jery, oferujemy bezpośrednią cenę hurtową. Oznacza to, że kupujący płaci opłatę transportową. Ale bez względu na to, ile kupiłeś, Pobiera tylko jednorazową opłatę za wysyłkę . Aby mieć duże zalety niż inny sprzedawca.

* Mała rada, jeśli kupisz więcej niż 150 usd, radzimy wybrać ekspres, aby zapewnić bezpieczeństwo i terminowość. Około 7-9 dni.

* O jakości, my profesjonalny rynek międzynarodowy, więc bez względu na projekt, ale także jakość, lepiej niż inny sprzedawca, produkują większe, cięższe, lepsza obsługa dla naszych kupujących (sprawdź szczegóły rozmiaru)-zapraszamy spróbuj zaskoczyć dla ciebie *

* W końcu: cała nasza biżuteria może obiecać 100% prawdziwe. Srebrny. Zwrot pełny, jeśli jakikolwiek fałszywy. Witamy i akceptuję test, oferujemy również certyfikat testowy.

* Jeśli jakakolwiek inna biżuteria lub przedmioty, których nie wymieniliśmy, pls wyślij zdjęcie. Mamy profesjonalną pomoc w zakupie w dobrej cenie. Lista nowych co tydzień.

Nazwa : 100% autentyczne 925 srebro z kuleczkami na szczęście koraliki łańcuszek wisiorek gwiazda naszyjnik FINE Jewelry TLX820

Materiał : 925 Sterling Silver

Znakiem rozpoznawczym : S925

Pudełko na prezent owinięty : Tak

Obiecał : 1,100% Genuine925 sterling silver, zapraszamy do przetestowania.

2, jeśli jakieś fałszywe po przetestowaniu go, pls skontaktuj się ze sprzedawcą, zwrot pełny

Wysyłka : 1, wszystkie zamówienia dołączą numer śledzenia, dzięki czemu można śledzić, gdzie jest w dowolnym momencie.

2. Usa przez e-pakiet, około 7-20 dni

3. Kupujący z innego kraju zostanie wysłany przez China Post Registered regular Air Mail shipping way, około 20-38 dni

4. Statek przez DHL Express być wolny, jeśli zamówienie przekracza 600 usd, obiecał terminowo i bezpiecznie, około 7-9 dni.

5. Zaakceptuj Drop shipping, bez żadnej ceny i informacji na temat paczki, aby cię chronić. Bogate doświadczenia w drop shipping.

Zauważyć już po usługi:

1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, pls nie zapomnij zostawić 5 gwiazdek opinii dla nas na czas.

2. Jeśli jakieś niezadowolone, takie jak zepsute w powietrzu, poza czasem dostawy, brakujące lub jakiekolwiek inne problemy obejmują, że ci się nie podoba. Pamiętaj, wyślij wiadomość dla nas, aby rozwiązać dla ciebie. Obiecał musi zaoferować dobre sposoby rozwiązania, abyś był szczęśliwy.

Dzięki, masz całe zaufanie i wsparcie

** Co to jest srebro 925? **

Srebro 925 oznacza, że srebro ma 92.5% czyste srebro. Bez względu na poręczność, połysk, przeciwutlenianie jest najbardziej rozsądną zawartością, jest międzynarodową uznaną biżuterią wysokiej jakości.

** Dlaczego biżuteria ze srebra próby 925 stanie się czarna po długim noszeniu?

Srebro i siarka w powietrzu reagują, jeśli nie chronią dobrze. (żadna woda nie jest lepsza)

Srebro i toksyna w twoim ciele reagują na czarno

** Jak poradzić sobie z czarną srebrną biżuterią?

Użyj srebrnej odzieży, aby ją wyczyścić.-najlepszy i dobry sposób

Żadna woda nie jest lepsza

** Dlaczego około 925 biżuteria srebrna platerowana 18 K białe złoto?

Aby chronić kolor utraty koloru srebra i sprawić, że biżuteria będzie wyglądać bardziej lśniąco i jasno.

/Szczegóły wprowadzenia/

Tagi: serwetki papierowe różowo złote, rozkloszowana spodnica do kolan, spodnie na sezon zimowy damskie, serwetki papierowe wzór łowicki, sterowanie smartfona rekawiczki, zabawki antysresowe cute animal, serwetki papierowe vintage róże, szklana rurka do i just 3 pyrex, oferty pracy dla par za granica.

• Quantity: 1Pc
  • Główny kamień: NONE
  • Rozmiar wisiorka: as picture show
  • Metalowy znaczek: 925, sterling
  • Kamień boczny: Brak
  • Kształt/Wzór: Księżyc
  • Płeć: Kobiety
  • promised 2: refund full if any fake after buyer test it
  • Typ metali: SILVER
  • promised 1: 100% Real.925 Sterling Silver
  • Luksusowe lub modowe: Drobne
  • Typ łańcucha: Łańcuszek typu kord
  • Numer certyfikatu: SZ16
  • Stamped: S925
  • Noticed: Pls check the size detail before buy to avoid any problems
  • Numer/Liczba modelu: tlX820
  • Typ artykułu: NASZYJNIKI
  • Styl: Klasyczny
  • Typ certyfikatu: CCGTC
  • Package: Wraped Gift Box
  • Nazwa marki: SMILE MORNING
  • Typ naszyjnika: Wisiorki
  • Okazje: Ślub

ORSA klejnoty prawdziwe 925 Sterling Silver kobiety naszyjniki rozgwiazda wisiorki złoty kolor z AAA CZ gwiazda biżuteria kołnierz Mujer OSN104 Materiał: srebro 925 Główny kamień: AAA cyrkonia Długość łańcucha: 48 + 5 cm Noszenie okazji: randki/codzienne/ślub/rocznica/propozycja Prezent dla: przyjaciela/mamy/żony Nadaje

Trustdavis prawdziwe 925 Sterling Silver minimalistyczny słodki elegancka perła krótki naszyjnik na obojczyk dla kobiet biżuteria ślubna na prezent DA1221

Materiał: 100% srebra próby 925 Uwaga: ponieważ ten przedmiot jest w 100% ze srebra próby 925, Chętnie, jeśli możesz testować przez lokalne centrum testowe!

C wisiorki w kształcie literek 925 srebro złoty łańcuszek Vintage Femme biżuteria dla kobiet kołnierz Plata De Ley 925 Mujer cadena oro

C naszyjniki z wisiorem w kształcie litery 925 srebro złoty łańcuszek Vintage Colares Compridos Colier Femme Jwelry dla kobiet biżuteria kolye Marka: SANYU Główny kamień: nie Typ wzór kształtu: C naszyjniki z wisiorem w kształcie litery Dla kobiet biżuteria ze srebra próby 925 Funkcja: Modne dodatki ślubne biżuteria