Kobiety lato OL mieszanka bawełny koszula stylowa sukienka 2020 moda damska luźna Casual Street Leisure Boho topy plażowe Plus rozmiar S-3XL

Hello! Welcome to our store!

Quality is the first with best service. customers all are our friends.

arrival design,100cm Brand New, high quality!

Material: Polyester

Color: As picture show

Size : S M L XL 2XL 3XL

There is 2-3cm difference according to manual measurement.

please check the measurement chart carefully before you buy the item.

1 inch = 2.54 cm

Please note that slight color difference should be acceptable due to the

light and screen.

What You Get:

1 x women's Dress

Preview :

ITERM AND CONDITIONS

Payment

1. We accept Alipay

2. Payment must be received within 7 days after auctions ended. Please do not buy if you are not intending to buy. Unpaid dispute will be filed to Parafiamajdan.pl for the non payable bidders.

Shipping Address

1.We'll ONLY ship the item to your Alipay Confirmed Address, so please make sure your shipping address is correct before you buy item.

2.Buyer need ship to other address (not Alipay confirmed address) should contact before buy item.

3.We have no responsiblity for shipping address provided wrongly.

Shipping Time/Dlivery Time

We try our best to ship out same day for payment cleared before 5.00 PM (Pacific Time) , otherwise we will ship on working days.

Order placed on weekend or holiday will be shipped on Monday or working day.

Replacement/Exchange

We accept exchange/replace item within 30 days when customer receive merchandise.

Buyer will pay the return shipping cost regardless any reasons. No exception.

We will process RMA within 7-14 days when we receive the item back. We exchange/replace item if only item is in same condition as when we shipped out. No exception.

Unwanted product returns will be subject to a 15cm restocking fee and merchandise must be in the unused condition only.

About Feedback

When you receive the item and satisfied with the product, please leave positive feedback and 5 scores DSR. We will leave a 5 Scores DSR feedback for you.

If, for any reason you are not satisfied with your purchase, please contact via Parafiamajdan.pl Message and we will do our best to resolve it. Please don't leave neutral or negative feedback without any communication with .

If any question, please feel free to contact us via "Ask seller a question" ,We try our best to reply to your emails as soon as possible, due to high volume of daily incoming emails and time zone difference, we may not be able to reply your emails immediately.Please allow 1-2 business days for us to response.

Tagi: letnia zwiewna sukienka boho, sukienka letnia lato boho, sukienki letnia, bordowa sukienka boho, sukienki letnie damskie boho, damska odzież, koronkowe sukienki boho, sukienka letnia dresowe, sukienka ażurowa boho, sale odzież damska.

• Nazwa marki: hirigin
  • Materiał: POLIESTER
  • Typ wzoru: Stałe
  • Sylwetka: LUŹNE
  • Długość rękawa (cm): Trzy czwarte
  • Obwód w talii: Naturalne
  • Sezon: Lato
  • Dekoracja: NONE
  • Styl: W eleganckim stylu
  • Dekolt: V-neck
  • Długość spódniczek: Powyżej kolana, mini
  • Styl rękawa: REGULAR

Elenanemetulina
2021-02-04
Product was just like the picture!! Quick delivery time!!

Kobiety dorywczo Sexy Low - Cut letnie ubrania czarny biały czerwony fajne szorty bez rękawów bandaża sukni Party Bodycon bez rękawów

Witaj! Witamy w naszym sklepie! Jakość jest pierwszą z najlepszą obsługą. Wszyscy klienci są naszymi przyjaciółmi. Fashion design,100% Brand New i wysokiej jakości! Styl : Moda letnia sukienka bez rękawów Kolor: jak pokazują zdjęcia Materiał: mieszanka bawełny Styl

Seksowna Backless bandaż koronkowa sukienka kobiety bez rękawów, dekolt v Tassel Spaghetti sukienka z paskiem Vestidos eleganckie długie sukienki imprezowe

1. Przed zakupem porównaj następujące rozmiary detali z twoimi. Jeśli masz trudności z wyborem rozmiaru, możesz skontaktować się ze mną, a otrzymasz sugestię, ale jest to tylko dla ciebie. 2. Jak wszyscy wiemy, różne komputery wyświetlają kolory inaczej, kolor rzeczywistej pozycji może się nieznacznie różnić od poniższych zdjęć. Uwaga:

Zima wiosna 2021 elegancka, długa Midi Party Dress ciepłe dzianiny z długim rękawem Slim formalna sukienka plisowana jesień

Tabela rozmiarów > Proszę uważnie przeczytać arkusz rozmiarów, proszę pozwolić 1-2 cm(0.4-0.7 cala) błąd pomiaru. > Dobra rozciągnięta tkanina. > Pakiet zawiera: 1 * sukienka + 1 pas Rozmiar S popiersie: 82-86 cm, talia: 68-72 cm, Rękaw: 51cm, długość: 92cm. Rozmiar M biust: 86-90 cm, talia: 72-76 cm, Rękaw: 52cm, długość: 92cm. Rozmiar