ZTE ZXA10 F643 GPON ONU ONT FTTH SFU Router tryb 1GE Port nowy oryginalny modem

ZTE ZXA10 F643 GPON ONU ONT FTTH SFU Router tryb 1GE Port nowy oryginalny modem

SKU: p124

Stan: : Nowy produkt

zł45.13

ZTE ZXA10 F643 GPON ONU ONT FTTH SFU Router tryb 1GE Port 100% nowy oryginalny modem

Opis produktu ZTE GPON ONU ZXA10 F643 FTTO lub FTTH ONT z portem 1GE LAN. Angielskie oprogramowanie sprzętowe, angielski QIG, angielski znak LED. ZXA10 F643 to optyczny Terminal sieciowy GPON przeznaczony dla użytkowników w scenariuszu FTTH, który obsługuje funkcję L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. ZXA10 GPON optyczne terminale sieciowe są urządzeniami dostępu końcowego użytkownika. Tworzą sieć domową lub biznesową i zapewniają zindywidualizowane, wygodne, wygodne, bezpieczne i skuteczne usługi. W porównaniu z zte F601, maszyna F643 jest taka sama jak F601, ale jej opakowanie jest mniejsze i lżejsze, ponieważ jest zaprojektowane bez podstawy. Funkcje Zapewnia interfejs 1GE spełniający wymagania trybów aplikacji FTTH,FTTO i FTTB, nie tylko dla użytkowników domowych, ale także dla użytkowników komercyjnych. Łatwy w użyciu tryb montażu i zwijanie włókien sprawiają, że instalacja jest bardzo łatwa, z konfiguracją partii na EMS, aby zapewnić zerowe konfiguracje po stronie ONT. Łatwe do rozwiązywania problemów wsparcie ONT śledzenia sygnału i monitorowania wydajności, i szybko zlokalizować usterki na ONT. Szczególne oszczędzanie energii monitorowanie stanu wsparcia, gdy ONT jest wolny i wchodzi w stan niskiego zużycia energii; Moduł optyczny może również wejść w stan niskiego zużycia energii

Tagi: łapacz tęczy, szyna ris m4, zestaw tools, ralph kurtka, forma lampka, zegar ken zo, łapa koralik, taśma led 5v, z cube 6x6x6.

  • Rozmiar: 12*8*6CM
  • Typ złącza: SC/UPC
  • Kompatybilne: Huawei
  • Włókna Typu: tryb pojedynczy
  • Numer/Liczba modelu: F643
  • Port: 1GE port
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Pon: Gpon
  • Model number: ZTE ZXA10 F643 gpon onu
  • Nazwa marki: Wowphoon

99 W magazynie

Pokrewne produkty

200 sztuk/partia SC APC złącze adaptera złącze Simplex jednomodowy plastikowy adapter światłowodowy SM

200 sztuk/partia SC APC złącze adaptera złącze Simplex jednomodowy plastikowy adapter światłowodowy SM

Adapter światłowodowy, czasami nazywany również łącznikiem, jest małym urządzeniem zaprojektowanym do zakończenia lub połączenia przewody światłowodowe lub złącza światłowodowe Między dwoma światłowodami. Łącząc dokładnie dwa złącza, adaptery światłowodowe umożliwiają przesyłanie źródła światła najwyżej i obniżenie Strata
zł145.92

zł132.80

FTTH 1550nm 10mW FTTH mikro nadajnik optyczny model OTH-1015-10mw 47-1000MHz 1550NM z SC/APC włókno światłowodowe connnector

FTTH 1550nm 10mW FTTH mikro nadajnik optyczny model OTH-1015-10mw 47-1000MHz 1550NM z SC/APC włókno światłowodowe connnector

· · · · · · Specyfikacja · · · · · · FTTH 1550nm 10mW FTTH mikro nadajnik optyczny model OTH-1015-10mw 47-1000MHz 1550NM z SC/APC włókno światłowodowe connnector Cechy: Zaprojektowany dla sieci FTTH (fibre To Home) Doskonała liniowość i płaskość Jednomodowe włókno wysoka strata powrotu
zł438.15

zł350.52

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

zł115.81

1 Pc Adapter światłowodowy LC kobieta do FC mężczyzna Metal 2.5mm do 1.25mm FC-LC jednomodowy simplex Adapter światłowodowy

1 Pc Adapter światłowodowy LC kobieta do FC mężczyzna Metal 2.5mm do 1.25mm FC-LC jednomodowy simplex Adapter światłowodowy

To, co na ten temat? Jest to regulowane złącze światłowodowe, które poddawane jest działaniu łączenia i łączenia między światłowodami. Funkcja: Męski na żeński hybrydowy Adapter światłowodowy. Miernik mocy optycznej FC-LC adapterem. Ultra thin & amp; Lekki, precyzyjny instrument. Parametr: Typ: LC (kobieta)
zł25.90

zł23.05

Rozrachunku typu dostawa za płatność menu angielskie z włókna spawarka światłowodowa DVP-760H z włókna Splicer światłowodowy DVP760H 760 FTTH połączenie światłowodowe do spawania

Rozrachunku typu dostawa za płatność menu angielskie z włókna spawarka światłowodowa DVP-760H z włókna Splicer światłowodowy DVP760H 760 FTTH połączenie światłowodowe do spawania

Menu angielskie z włókna spawarka światłowodowa DVP-760H z włókna Splicer światłowodowy DVP-760H FTTH połączenie światłowodowe do spawania przez DHL Zapewniam cię, że jakość naszych produktów zapewnia, że zapewniamy najlepszą obsługę, aby zapewnić najszybszą wysyłkę, najbezpieczniejszy sposób dostarczenia towaru do rąk! Jeśli
zł7 257.48

zł3 556.16