Twój projekt XXS-4XL 3D/2D Anime drukowanie T koszula kobiety mężczyźni z krótkim rękawem luźna koszulka topy Femme koszulki spersonalizowana odzież

Uprzejmie proszę zauważyć:

1. Zezwalaj na różnice 1-3 cm ze względu na pomiary ręczne.

2. Może istnieć niewielka różnica koloru ze względu na światła, aparat i różne ustawienia wyświetlania.

3, jeśli chcesz dostosować swój projekt, pls skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia

4, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami przed zamówieniem gry.

-Obsługuj niestandardowe wzory, wystarczy dostarczyć nam zdjęcia.

Informacje o niestandardowym:

Posiadamy własną fabrykę, wspieramy niestandardowy wzór, ściśle kontrolujemy jakość produktu i staramy się dostarczać klientom najlepsze produkty i usługi.

--- Obsługa niestandardowych wzorów drukowania 2D i 3D.

--- Wsparcie 1 szt. Zamówienia.

--- Wsparcie w imieniu wysyłki.

--- Wsparcie dropshipping i cena hurtowa.

Niestandardowy materiał: personalizacja 2D to bawełniany materiał, personalizacja 3D to poliester + bawełniany materiał.

Niestandardowy styl: 2D i 3D drukowanie

Płeć: mężczyźni, kobiety, dzieci.

Indywidualne typy: maski na twarz, ochraniacze na szyję, chustka na głowę, bluzy, T-shirt, bluza, koszulka Polo, podkoszulek, spodnie, kurtka Varsity, kurtka polarowa, kurtka Bomber, koszulka baseballowa i tak dalej.

Jeśli potrzebujesz niestandardowych wzorów, pls prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, czekamy na współpracę z tobą bardzo.

Tagi: anohana koszulka anime, rozowa koszulka anime, meska koszulka anime, biała koszulka anime, koszule damskie anime, koszulka anime girl, koszulka anime męska, koszulka mundurek anime, podkoszulka męska anime, koszulka oczy anime.

• Styl: Na co dzień
  • Typ topów: Z KRÓTKIM RĘKAWEM
  • Typ wzoru: Drukuj
  • Kołnierz: Z okrągłym kołnierzykiem
  • name1: custom tshirt
  • Styl rękawa: Short
  • Z kapturem: Nie
  • Dotyczy sceny: Solo,
  • Rodzaj tkaniny: Twill
  • Odpowiedni sezon: summer
  • Długość rękawa (cm): krótkie
  • Materiał: COTTON
  • Płeć: MEN
  • Typ artykułu: tops

Diabeł Hunter Bes rodzą się, jak może płakać Hun Dmc T-shirt Unisex czarny Adul T-shirt Unisex

Opis projektu: nadruk z przodu. Wspieramy personalizację DIY, możesz skontaktować się z nami. Wydajność produktu: tkanina bawełniana, umiarkowane wyczucie dłoni, lekko elastyczna, luźna wersja. Okrągły dekolt jest łatwy do zakładania i zdejmowania. Wygodna wersja może być dopasowana do różnych dna. Obowiązujące scenariusze: nadaje

IceLion 2021 wiosna kamuflaż Patchwork T koszula mężczyzna lato z krótkim rękawem Fitness koszulka solidna Slim Fit męska koszulka na co dzień

Ciepłe porady : Proszę wybrać rozmiar według naszego formularza wielkości. Wszystkie wymiary, które osobiście zmierzyliśmy i rzeczywistość próbujemy. Po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości o wadze (KG/LB) i wysokości (CM/IN) . Pomożemy ci potwierdzić rozmiar. Dziękuję ci!