XIAOKOA USB do komputera pojemnościowy mikrofon komputerowy kardioidalny Omni Mic 7 Coclor do Karaoke Podcast YouTube wideo nagrywania studyjnego Mic

XIAOKOA mikrofon USB Kit Q18 pojemnościowy komputer kardioidalny/wielokierunkowy mikrofon do podcastu, gry, wideo YouTube, strumień, nagrywanie muzyki, głos ●

▶Dynamiczne światło RGB Podcast Mic-spersonalizuj swoją stację bitew i ożyw ją dzięki kolorowe oświetlenie LED.

▶2 Pick up Patterns: kardioidalna i dookólna polar patterns, można ustawić różne tryby, aby uzyskać bardziej idealny efekt nagrywania.

▶Wielu urządzeń i kompatybilność: mikrofon kondensujący może być łatwo używany na PC ,Laptop,PS4 i MAC,Plug'n Play. Idealny do wokalu, vlogów, podcastingu, gier, wywiadów, nagrań terenowych, połączeń konferencyjnych.

▶Regulacja wzmocnienia: natychmiastowe wyciszanie i wzmocnienie mikrofonu pozwalają na sterowanie każdym poziomem procesu nagrywania i przesyłania strumieniowego.

▶Mutte Control: jedno pokrętło do pracy, bez potrzeby wyłączania zasilania.

▶Monitorowanie na żywo: z wyjściem słuchawkowym monitoruj swój głos w czasie rzeczywistym zmieszany z dźwiękiem z komputera, aby upewnić się, że twoje strumienie brzmią świetnie.

▶Profesjonalna jakość nagrywania: wbudowana ulepszona wersja układu redukcji szumów, aby zmniejszyć dźwięk otoczenia podczas nagrywania i sprawić, że twój głos będzie wyraźniejszy.

▶Cała metalowa konstrukcja: wykonana ze wszystkich metalowa konstrukcja zewnętrzny mikrofon stojak. Solidna i trwała, studyjna metalowa konstrukcja strumieniowa mikrofon. Statyw jest odłączany i łatwy w instalacji.

▶Wał uniwersalny Design: oferuje niesamowitą elastyczność, może dostosować i przekręcić mikrofon w stosunku do źródła dźwięku, aby zoptymalizować jakość dźwięku

▶Wszystkie produkty XIAOKOA z roczną gwarancją. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Uwaga: nie należy używać słuchawki z funkcja nagrywania Aby uniknąć jakości dźwięku mikrofonu Przez słuchawki mikrofon. Napięcie wejściowe: DC = 5V Kierunkowość: kardioidalna/Omini Częstotliwość próbkowania: 48KHZ/44. 1KHZ/32KHZ/22.05KHZ/16KHZ/11.025KHZ/8KHZ Pasmo przenoszenia: 20HZ-20KHZ S N R:≥ 96db Czułość: -46dB ± 3dB Mikrofon: 47mm(Ø)x 1 63mm(H) Bit: 16 bitów S.P.L.(maks.): 120dB THD + N: ≤ 0.005% Statyw: 140mm(l)x 1 40mm(W) x58 mm(H) Lista pakowania 1.Q18 mikrofon X 1 2. Metalowy statyw stojak X 1 3.TYPE-C kabel danych X 1 4. Gąbka przednia x1 5. Podręcznik użytkownika x1

XK-2030

XIAOKOA mikrofon kondensujący 192kHz/24Bit, kardioidalny zestaw mikrofonowy USB z ulepszonym uchwytem na ramię wysięgnika/pająk do nagrywania, przesyłania strumieniowego, gier, podcastingu, głosu, YouTube, Plug and Play: z USB 2.0 port danych, zestaw jest kompatybilny z laptopem, pulpit, PS4, nie ma potrzeby żadnych dodatkowych lista sterowników, programów, różnych narzędzi i oprogramowania lub zewnętrzna karta dźwiękowa. Trwały zestaw ramion: zestaw jest wyposażony w rozszerzone ramię wysięgnika wykonane z wytrzymała stal i zacisk biurkowy z 4 razy większą powierzchnią styku, aby łatwo przypiąć do dowolnego biurka o grubości do 2.4 "/60mm. Tymczasem oferuje odległość 27 "/700mm w poziomie/pionie i pełny obrót o 360 ° bez hałasu. Profesjonalny Chipset dźwięku: częstotliwość próbkowania: 192kHz/24Bit!!! Korzystając z zaawansowanego układu mikrofonowego, podnieś szerszy zakres niuansów, aby twój głos był wyraźnie i prawidłowo uchwycony. Pozłacana 14mm duża membrana: pozłacana kaseta pojemnościowa z dużą membraną sprawia, że zakres dźwięku o niskiej i wysokiej częstotliwości jest szerszy, a jakość dźwięku jest bardziej wykwintna. Gładka pasmo przenoszenia 20Hz-20KHz, niewielkie zniekształcenia, zapewniające lepszą jakość dźwięku. Doskonały do przesyłania strumieniowego, nagrywania, grania, podcastingu, głosu, domowego studia itp. Zestaw mikrofonowy: 1 x mikrofon kondensujący, 1 x rozszerzone ramię wysięgnika, 1 x spider shock mount, 1 x zacisk biurkowy, 1 x filtr pop, 1 x osłona mikrofonu, 4 x trytytka, 1 x kabel USB i 1 x instrukcja. Uwaga: nie jest kompatybilny z Xbox.

Tagi: rode mikrofon kierunkowy, mini mikrofon studyjny, jelen figurka, erza figurka, mikser studyjny, mikrofon pojemnościowy kierunkowy, mikrofon kierunkowy podsluch, mikrofon pojemnościowy, mikrofon studyjny zestaw, figurka ????.

• Polar Pattern: Bidirectional

Abushenko Aleksandra
2021-01-27
5/5
Llego antes de la fecha estimada y funciona bien :) el producto es tal como la imagen.

Nowy pakiet!! Najwyższa jakość SM58LC profesjonalne wykonanie dynamiczny przewodowy mikrofon z prawdziwym transformatorem do Karaoke na żywo wokal

Darmowa dostawa! Najwyższej jakości wersja dynamiczny kardioidalny mikrofon do Karaoke. Jeśli jest to twój pierwszy mikrofon dynamiczny, to gratulacje! Wkrótce odkryjesz, dlaczego jest to najpopularniejszy mikrofon wokalny na twarzy planety! W rzeczywistości praktycznie każdy poważny studio i live sound rig ma kilka tego mikrofonu. ? Dlaczego?

Najlepszy zestaw słuchawkowy z mikrofonem kardioidalnym HSP6 dla Sennheiser Shure MiPro AKG audio-technica mikrofony bezprzewodowe System MiCWL CM90F

CELLA miasta komputera mikrofon pojemnościowy USB statyw teleskopowy zestaw kotwica na żywo K nagrywania piosenki Notebook przewodowy mikrofon

Cechy: 1. Kompatybilny z wieloma urządzeniami 2. Czysty odbiór dźwięku, wydajny. Obrót o 3.180 °, obróć pokrętło, aby wyregulować kąt. 4. Czuły odbiór, dobry efekt redukcji szumów. Specyfikacja: Typ: mikrofon kondensujący kierunkowość: wskazanie w kształcie serca. Tryb zasilania: zasilanie USB (5VDC) Interfejs: waga USB: 170g Regulacja

Zasilanie Phantom 48V dla BM 800 mikrofon kondensujący nagrywania studyjnego sprzęt do Karaoke zasilanie USB 5V mikrofon