Dangle kolczyki walentynki prezent klasyczne ważki kolczyki Pearl Butterfly kolczyki 2020 Trendy Dainty kolczyki dla kobiet

Kolczyki kreatywny wytłaczany wzór panie klamry do uszu moda ucha biżuteria prezenty Punkt sprzedaży:

Prosty i stylowy Geometryczne Okrągły Kształt z kreatywnością i osobowością Rattan z lafitem trendów mody Nadaje się jako prezent dla mamy, dziewczyny, dobrego przyjaciela Nadaje się na każdą okazję. , Takich jak wesela, imprezy Opis:

Rozmiar : Rozmiar jak na pokaz

Materiał: stop

Kolor: jak pokazuje zdjęcie Zawiera:

1 zestaw kolczyków

Tagi: kolczyki kolka motylki, kolczyki motylki kruk, kolczyki motylki male, kolczyki motylki hurtowo, kolczyki kółka motylki, kolczyki motylki wkrety, kolczyki krotkie motylki, srebne kolczyki motylki, spinki motylki, kolczyki motylki stalowka.

• S8: drop earrings
  • S1: earrings for women 2020
  • Typ artykułu: KOLCZYKI
  • Luksusowe lub modowe: moda
  • S2: Woman earring
  • Numer/Liczba modelu: 2
  • Styl: Klasyczny
  • S4: piercing earring
  • S6: Tassel Insect earrings
  • Typ metali: Miedziane
  • Kształt/Wzór: Piłka
  • S7: earrings stainless
  • S3: earrings 2020 trendy
  • S5: dangle earrings
  • Typ kolczyka: kolczyki wiszące
  • Materiał: Perła
  • Płeć: Kobiety

Musicupl
2021-03-01
way bigger then i though a bit heavy

WOSTU gorąca sprzedaż 925 Sterling Silver latająca wróżka, niebieski emalia spadek kolczyki dla kobiet markowy kolczyk biżuteria prezent FIE378

Urocza wróżka jest nie tylko w bajki, w sercu każdej dziewczyny, istnieje również pragnienie, aby stać się jak piękna wróżka. Umieścić na ozdoby bajki i zbliżyć się do bajki.

Najwyższej jakości eleganckie kobiety lady biżuteria złota róża srebrny frędzel cz spadek bigiel AAA + cz moda nowoczesny łańcuch kolczyk

Hi drogi przyjacielu, witaj w moim sklepie. , Wszystkie zamówienia darmowa wysyłka przez epacket/ALIEXPREE wysyłka do usa, normalne 7-15days przybył, zamówić więcej niż $20 będzie korzystać z szybki post wysyłka, jak Parafiamajdan.pl standardowa wysyłka/Epacket, Zamówienie dużego zamówienia będziemy oferować Fedex, DHL ect ekspresową wysyłkę.