Gorąca sprzedaż nowych moda czerwony greeb kryształ niebieski CZ naszyjnik cyrkoniowy kolczyki zestaw biżuterii wedding party dressing biżuteria darmowa wysyłka

Model nr: YN2043

Naszyjnik + kolczyki.

Materiał: miedź + CZ cyrkon

Pakowanie:

Każdy zestaw naszyjników pakuje się w plastikowe pudełko.

Przypomnienie:

1. Jeśli jesteś uczulony na stop, nie kupuj. 2. ze względu na inny monitor do komputera, kolor, który widzisz może będzie trochę inny niż produkty, ale wszystkie nasze zestawy naszyjników są tej samej kolejności z tej samej fabryki z biżuterią marki, więc pls nie martw się o kolor lub jakość. Wszystkie nasze zestawy naszyjników zostaną dokładnie sprawdzone, zanim wyślemy je do ciebie. 3. Zanim go kupisz, prosimy o dokładne zrozumienie rozmiaru naszych produktów, abyś mógł kupić od nas produkty satysfakcjonujące. O płatności: 1, wszystkie nasze zestawy naszyjników są tej samej jakości z biżuterią marki, ponieważ jesteśmy z tej samej kolejności, ale w ilości, każdy model tylko w kilku ilościach, więc jeśli naprawdę potrzebujesz zestawów naszyjników, pls potwierdź płatność, gdy tylko potwierdzisz, że ją kupisz. 2. Nasz sklep nie będzie umieszczać żadnych reklam, ale tylko rozsądne ceny, aby traktować równość każdego klienta, dlatego nie da żadnego klienta specjalnego traktowania rabatowego, wszyscy jesteście naszymi cennymi klientami. O wysyłce: wysyłamy produkty w ciągu 3 dni, jak tylko płatność potwierdzi zakup Parafiamajdan.pl. Skontaktujemy się również z tobą, gdy wysyłamy produkty do ciebie. Jeśli nie otrzymasz zamówionych produktów w czasie dostawy, pls nie martw się, i skontaktuj się z nami, sprawdzimy to i rozwiążemy problem. O opinii: drogi przyjacielu, jest to bardzo ważne. Podczas gdy lubisz nasze produkty, jest dla nas przyjemnością, więc jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług, pls dać nam 5 gwiazdek opinii. Twoje pozytywne opinie będą poprawne odniesienie do innych naszych klientów. Oczywiście, w przypadku zakupów międzynarodowych, istnieje duża odległość wysyłki, może będzie to miało pewne problemy podczas zakupów, pls skontaktuj się z nami, zanim dasz nam niedobrą opinię, znajdziemy problem i damy ci najlepsze satysfakcjonujące rozwiązanie.

Tagi: sonic maskotka, stare toaletki, sonic 6 zestaw, samolot jet rc, uchwyt do wany, wiertarka worx, piżama bawelna, nakljki ślubne, naklrjki wodne.

• Opis dodatkowego, dołączonego produktu: necklace,earrings
  • Kształt/Wzór: Water Drop
  • Typ artykułu: Zestawy biżuterii
  • Płeć: Kobiety