2 sztuk CactusPatches na ubrania używane do naprasowanki na ubrania łatka na odzież żelaza darmowa wysyłka produktów z Parafiamajdan.pl

Opis: Korzystanie z różnych dekoracji przyniesie różne uczucia, takie jak dekoracja na odzieży, akcesoria do włosów, krawaty, zasłony, sofy, czapki, skarpetki, suknie ślubne, materiały tekstylne itp. Różne style wizualne przyniesie więcej mody efekty. W przypadku Informacje o produkcie: Wymiary: jak pokazano (Ponieważ jest szyte ręcznie, rozmiar może się różnić o około 0.3 ~ 0.5 cm) Kolor: jak pokazano na rysunku (Uwaga: ze względu na różnicę w świetle i ekran komputera, nie ma prawie żadnej różnicy w kolorze) Konwersja rozmiaru: 1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 cala. Pakowanie: 1X1 sztuka B Transport: 1. Po dokonaniu płatności twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 2-4 dni. 2. Czas transportu wynosi 15-60 dni, w zależności od regionu. Przy składaniu zamówienia możesz wybrać idealną metodę wysyłki (odpowiednio wyświetl opłatę i czas wysyłki) 3. Jeśli pilnie potrzebujesz towarów, wybierz DHL, EMS (Express Mail) i inne metody transportu. 4. Jeśli kwota zamówienia przekracza 180,00 usd, zapewniamy bezpłatną dostawę za pośrednictwem EMS (Express Mail) za darmo 5. Należy pamiętać, że transport nie obejmuje żadnych podatków przywozowych i ceł. C Informacje zwrotne: 1. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego projektu i naszej usługi, poświęć chwilę, aby dać nam 5 gwiazdek pochwały, będziemy ci służyć z całego serca. Dziękuję ci 2. Skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje potrzeby. Jeden Zasady zwrotu pieniędzy: 1. Tutaj zagwarantuje zerowe ryzyko zakupu. 2. Po otrzymaniu produktu z problemami z jakością możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. 3. Jeśli jakikolwiek kolor lub styl twojego produktu nie jest idealny, wymień go. Jednak przedmiot zostanie zwrócony w oryginalnym stanie, a opłata za wysyłkę zwrotną zostanie zapłacona przez kupującego. Jeden Skontaktuj się z: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, zostaw nam wiadomość lub napisz do nas za pośrednictwem Parafiamajdan.pl. Skontaktujemy się z tobą tak szybko, jak to możliwe i dziękujemy za wsparcie. Dziękuję ci!

Tagi: zlota farba akryl, rezistenta h7 led, zlota bransolwtka, retrovizor z 1000, retro przelacznik, sumienki sportowe, futerał s9 aparat, retro przelącznik, dress up naklejki.

• Iron on clothes: thermal stickers on clothes
  • Technika: aplikacja
  • Funkcja: Przyjazne dla środowiska
  • clothing patch: free shipping products from aliexpress
  • Rodzaj produktu: Plastry
  • Zestaw typu: no
  • Typ sprzedaży hurtowej: no
  • Numer/Liczba modelu: Rr73
  • Embroidery: Iron on
  • Styl: Do przyprasowania
  • Rozmiar: Show on picture

10 sztuk małe Cute Kitten aplikacja haftowana naszywka na ubrania naklejka materiałowa żelazko na łacie Craft szycia naprawy haftowane BD0415

Materiał: poliester Rozmiar: do którego musisz się udać, znajdziesz tu na rozmiar na zdjęciu Ilość: 10 sztuk SKU: BD0415 Mamy inne podobne towary, odwiedź pierwszą kategorię W moim sklepie, dzięki. Metody płatności (1): Escrow jest bezpieczny dla kupujących i sprzedających, zalecamy, aby wybrać

1pc kwadratowe zroszony haftowane naszywki na odzież szyć na rhinestone fan parches aplikacje emblemat dekoracyjny parche

1 pc szyć na placu Naszywki z haftem na kurtka ubrania DIY szycie haftowane ozdobne chińskie parches na ubrania Nazwa: aplikacja haftowany kwiat naszywki, naszywka, łatka z cekinów, łatka Rhinstone, łatka z koralikami, parches ropa parche, патчи цветы, naszywki na odzież, wykończenia dodatki do sukni ślubnej Rozmiar:

10 sztuk mała siostra haftowane naprasowanka na koszulkę XP odzieży łatka haftowana akcesoria zrób to sam0821

Jak korzystać z (1). Wyjmij łaty do haftu i spodnie (ubrania/torby/buty/książki/inne jednostki), które zostaną wyprasowane. Przygotuj żelazko. (2). Wyczyść część, która zostanie wyprasowana. Umieść łatkę na prawej części. Umieść bok z podkładem uszczelnienie termiczne bezpośrednio na spodniach. (3).

Haft serce duża łatka handmade cekinowe łatki na odzież DIY żelazko na łacie haftowane kwiaty parche ropa

Opis: Świetne do dekoracji. Możesz ozdobić swoją odzież, torebki, czapki itp. świetne na ślub, odzież, zasłony, bukiety, buty, opaski na głowę, czapki, spinki do włosów... itp. gdziekolwiek chcesz Specyfikacja (przybliżona): Materiał: Poliester Rozmiar: Około. Pełna szerokość

Nowe cekiny tkaniny łatka odzież akcesoria DIY Handmade skrzydła liści narzędzia hafciarskie

Nazwa produktu: Hafty koronki tkaniny Kolor: jak zdjęcia Rozmiar: 7.5*17.5 CM Pakowanie: 2 pary -_--