2 sztuk CactusPatches na ubrania używane do naprasowanki na ubrania łatka na odzież żelaza darmowa wysyłka produktów z Parafiamajdan.pl

Opis: Korzystanie z różnych dekoracji przyniesie różne uczucia, takie jak dekoracja na odzieży, akcesoria do włosów, krawaty, zasłony, sofy, czapki, skarpetki, suknie ślubne, materiały tekstylne itp. Różne style wizualne przyniesie więcej mody efekty. W przypadku Informacje o produkcie: Wymiary: jak pokazano (Ponieważ jest szyte ręcznie, rozmiar może się różnić o około 0.3 ~ 0.5 cm) Kolor: jak pokazano na rysunku (Uwaga: ze względu na różnicę w świetle i ekran komputera, nie ma prawie żadnej różnicy w kolorze) Konwersja rozmiaru: 1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 cala. Pakowanie: 1X1 sztuka B Transport: 1. Po dokonaniu płatności twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 2-4 dni. 2. Czas transportu wynosi 15-60 dni, w zależności od regionu. Przy składaniu zamówienia możesz wybrać idealną metodę wysyłki (odpowiednio wyświetl opłatę i czas wysyłki) 3. Jeśli pilnie potrzebujesz towarów, wybierz DHL, EMS (Express Mail) i inne metody transportu. 4. Jeśli kwota zamówienia przekracza 180,00 usd, zapewniamy bezpłatną dostawę za pośrednictwem EMS (Express Mail) za darmo 5. Należy pamiętać, że transport nie obejmuje żadnych podatków przywozowych i ceł. C Informacje zwrotne: 1. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego projektu i naszej usługi, poświęć chwilę, aby dać nam 5 gwiazdek pochwały, będziemy ci służyć z całego serca. Dziękuję ci 2. Skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje potrzeby. Jeden Zasady zwrotu pieniędzy: 1. Tutaj zagwarantuje zerowe ryzyko zakupu. 2. Po otrzymaniu produktu z problemami z jakością możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. 3. Jeśli jakikolwiek kolor lub styl twojego produktu nie jest idealny, wymień go. Jednak przedmiot zostanie zwrócony w oryginalnym stanie, a opłata za wysyłkę zwrotną zostanie zapłacona przez kupującego. Jeden Skontaktuj się z: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, zostaw nam wiadomość lub napisz do nas za pośrednictwem Parafiamajdan.pl. Skontaktujemy się z tobą tak szybko, jak to możliwe i dziękujemy za wsparcie. Dziękuję ci!

Tagi: zlota farba akryl, rezistenta h7 led, zlota bransolwtka, retrovizor z 1000, retro przelacznik, sumienki sportowe, futerał s9 aparat, retro przelącznik, dress up naklejki.

• Iron on clothes: thermal stickers on clothes
  • Technika: aplikacja
  • Funkcja: Przyjazne dla środowiska
  • clothing patch: free shipping products from aliexpress