2 sztuk CactusPatches na ubrania używane do naprasowanki na ubrania łatka na odzież żelaza darmowa wysyłka produktów z Parafiamajdan.pl

Opis: Korzystanie z różnych dekoracji przyniesie różne uczucia, takie jak dekoracja na odzieży, akcesoria do włosów, krawaty, zasłony, sofy, czapki, skarpetki, suknie ślubne, materiały tekstylne itp. Różne style wizualne przyniesie więcej mody efekty. W przypadku Informacje o produkcie: Wymiary: jak pokazano (Ponieważ jest szyte ręcznie, rozmiar może się różnić o około 0.3 ~ 0.5 cm) Kolor: jak pokazano na rysunku (Uwaga: ze względu na różnicę w świetle i ekran komputera, nie ma prawie żadnej różnicy w kolorze) Konwersja rozmiaru: 1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 cala. Pakowanie: 1X1 sztuka B Transport: 1. Po dokonaniu płatności twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 2-4 dni. 2. Czas transportu wynosi 15-60 dni, w zależności od regionu. Przy składaniu zamówienia możesz wybrać idealną metodę wysyłki (odpowiednio wyświetl opłatę i czas wysyłki) 3. Jeśli pilnie potrzebujesz towarów, wybierz DHL, EMS (Express Mail) i inne metody transportu. 4. Jeśli kwota zamówienia przekracza 180,00 usd, zapewniamy bezpłatną dostawę za pośrednictwem EMS (Express Mail) za darmo 5. Należy pamiętać, że transport nie obejmuje żadnych podatków przywozowych i ceł. C Informacje zwrotne: 1. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego projektu i naszej usługi, poświęć chwilę, aby dać nam 5 gwiazdek pochwały, będziemy ci służyć z całego serca. Dziękuję ci 2. Skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje potrzeby. Jeden Zasady zwrotu pieniędzy: 1. Tutaj zagwarantuje zerowe ryzyko zakupu. 2. Po otrzymaniu produktu z problemami z jakością możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. 3. Jeśli jakikolwiek kolor lub styl twojego produktu nie jest idealny, wymień go. Jednak przedmiot zostanie zwrócony w oryginalnym stanie, a opłata za wysyłkę zwrotną zostanie zapłacona przez kupującego. Jeden Skontaktuj się z: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, zostaw nam wiadomość lub napisz do nas za pośrednictwem Parafiamajdan.pl. Skontaktujemy się z tobą tak szybko, jak to możliwe i dziękujemy za wsparcie. Dziękuję ci!

Tagi: zlota farba akryl, rezistenta h7 led, zlota bransolwtka, retrovizor z 1000, retro przelacznik, sumienki sportowe, futerał s9 aparat, retro przelącznik, dress up naklejki.

• Iron on clothes: thermal stickers on clothes
  • Technika: aplikacja
  • Funkcja: Przyjazne dla środowiska
  • clothing patch: free shipping products from aliexpress
  • Rodzaj produktu: Plastry
  • Zestaw typu: no
  • Typ sprzedaży hurtowej: no
  • Numer/Liczba modelu: Rr73
  • Embroidery: Iron on
  • Styl: Do przyprasowania
  • Rozmiar: Show on picture

2 sztuk wiele kolorów Handmade kryształ z koralikami i kryształkami aplikacja szyć/żelazko na na ramię wykończenia do sukni ślubnej

Materiał: szklany kryształ górski, Długość * szerokość: około 28x15cm/11 * 5.9 Kolor: wiele kolorów Mini zamówienie to 10 sztuk. Nie można mieszać kolorów Jeśli nie możesz wybrać koloru, który chcesz. Skontaktuj się z nami. Sprawdź, czy masz w magazynie. Uwaga: 1. Proszę pozwolić na niewielkie odchylenie

10 sztuk rainbow ship haftowane naszywki naprasowywane aplikacje odzież czapkę torba na buty łatka haftowana akcesoria zrób to sam

Jak korzystać z (1). Wyjmij łaty do haftu i spodnie (ubrania/torby/buty/książki/inne jednostki), które zostaną wyprasowane. Przygotuj żelazko. (2). Wyczyść część, która zostanie wyprasowana. Umieść łatkę na prawej części. Umieść bok z podkładem uszczelnienie termiczne bezpośrednio na spodniach. (3).

10 sztuk haftowane naszywki do naprasowania na dżinsach płaszcz tshirt torba buta kapelusz wystrój naprawy Motif akcesoria diy

Naprasowanki dla dzieci odzież termoprzylepna łatka aplikacja tekstylia winylowe pcv Diy hafty naklejki naszywki K

Haftowane naszywki; Haftowane naszywki; Aplikacje na ubrania; Haftowane naszywki; Naszywki na ubrania; Naszywki na ubrania ZOTOONE naprasowanki dla dzieci odzież termoprzylepna łatka aplikacja tekstylne winylu pcv diy hafty naklejki odznaka łatki k Ilość: MOQ to 1 sztuk/partia Zrób to sam z dziećmi razem. Szczęśliwy każdego

10 sztuk kreskówka buźka naszywki na tkaniny odznaki haftowane akcesoria odzieżowe naszywki na klej Stitchwork odzież łatka