Nordic żyrandol po nowoczesne kreatywny sieć czerwona magiczna fasola molekularnej światła domu żyrandol do salonu sypialnia restauracja l

Żyrandol w stylu nordyckim postmodernistyczne kreatywne sieci czerwone magiczna fasolki molekularne światła domu żyrandol do salonu lampy do sypialni żyrandole Parametr

Typ źródła światła: światło led

Produkt nr: żyrandol postmodernistyczny

Przełącznikiem typu: rodzaj przycisku

Regulowana wysokość: 20 (m)

Cień materiał: szkło

Modelu: YC-201985

Wymiary: 140 (mm)

Styl: nowoczesna prostota

Średnia żywotność: 50000 (h)

Napięcie: 90 ~ 260V

Lekki materiał korpusu: miedź

Powierzchnia napromieniowania: 15m2 -30m2

Liczba źródeł światła: 10-15

Główny zakres zastosowania: miejsce do domu

Obowiązujące miejsca: gabinet, magazyn, sypialnia, jadalnia, salon, sala wystawowa, pokój hotelowy

Jasny kolor: 5 złotych wysięgników, 5 czarnych wysięgników, 6 złotych wysięgników, 6 czarnych wysięgników, 7 złotych wysięgników, 7 czarnych wysięgników, 8 złotych wysięgników, 8 czarnych wysięgników, 9 złotych wysięgników, 9 czarnych wysięgników, 10 złotych wysięgników, 10 czarnych wysięgników, 11 złotych wysięgników, 11 czarnych wysięgników, 3 złote wysięgniki, 3 czarne wysięgniki

Moc źródła światła: gradientowa niebieska lampa + dwukolorowe źródło światła, gradientowa zielona pokrywa lampy + dwukolorowe źródło światła, przezroczysta osłona lampy dymnej + dwukolorowe źródło światła, przezroczysta kolorowa osłona lampy + dwukolorowe źródło światła, osłona lampy W kolorze suchym + dwukolorowe źródło światła (W)

Lista pakowania

Produkt * 1 + pakiet * 1

Zawiera tylko powyższą zawartość opakowania, a inne produkty nie są uwzględnione.

Uwaga: lekkie ujęcia i różne wyświetlacze mogą powodować, że kolory elementów na zdjęciu nieznacznie różnią się od rzeczywistych kolorów. Tolerancja pomiaru wynosi +/- 1-3 cm.

Pokazuje zdjęcie

Proszę zwrócić uwagę przed dokonaniem płatności!

Kliknąć na zielony przycisk „ pokaż dane kontaktowe "płatności:

1) twoja płatność musi zostać potwierdzona przez centrum Parafiamajdan.pl w ciągu 24 godzin. Jeśli płatność zostanie pomyślnie potwierdzona, otrzymamy polecenie przygotowania paczki.

O transport:

1) wysyłka globalna. (z wyjątkiem niektórych krajów i APO / FPO)

2) wysyłamy tylko na potwierdzony adres zamówienia. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki

3) usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika, z wyłączeniem weekendów i świąt. Czas wysyłki może się różnić, szczególnie w czasie wakacji.

4) jeśli nie otrzymałeś towaru w ciągu 30 dni po dokonaniu płatności, skontaktuj się z nami!

O gwarancjach i zwrotach:

1) 12 miesięcy ograniczonej gwarancji od producenta na wadliwych elementów (z wyłączeniem przedmioty, które zostały uszkodzone i/lub nadużywać po otrzymaniu). Akcesoria jest wspierany przez 3 miesięczną gwarancją.

2) masz 7 dni na skontaktowanie się z nami, 30 dni od daty otrzymania. Jeśli ten przedmiot jest własnością ciebie przez więcej niż 7 dni, zostanie uznany za używany, a my nie zwrócimy ani nie wymienimy go. Bez żadnych wyjątków! Fracht ponosi sprzedawca i kupujący.

3) wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój po #.

4) zwrócimy naszą pełną kwotę wygranej po otrzymaniu oryginalnego przedmiotu i paczki zawierającej wszystkie komponenty i akcesoria, po tym, jak kupujący i sprzedawca anulują transakcję z Parafiamajdan.pl. Lub możesz go zastąpić. 2) ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, serdecznie zapraszamy do zostawić nam pozytywne opinie. Zajmuje to tylko 1 minutę, ale ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważna.

5) jeśli produkt nie jest reklamą, ponosimy wszystkie koszty wysyłki.

Informacje zwrotne i kontakt:

1) po otrzymaniu towaru, będziemy bardzo wdzięczni kupującemu za wczesne potwierdzenie. 2) skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję za zrozumienie!

Tagi: białe żyrandole, listwa żyrandol, żyrandol pleciony, żyrandole kute, kolczyki żyrandole, żyrandole przysufitowe, dębowy żyrandol, ż żyrandol, koronkowy żyrandol, duże żyrandole.

• Kolor klosza: Niebieski
  • Źródło zasilania: Ac
  • Numer/Liczba modelu: 201985
  • Żarówki są dołączone: Tak

Nowoczesna panna młoda dia 20cm bursztynowe szkło wiszące lampa w kształcie kuli oprawa moda DIY home deco salon kryształ E14 LED lampa z żarówką

Dane techniczne Materiał: żelazo + szkło Źródło światła: żarówka E14 (brak w zestawie) Napięcie: 110-240V AC Wat: 5w Rozmiar: średnica 20CM, przewód 110CM Garnitur do sypialni, jadalni, salonu, restauracji, hotelu, przedpokoju i tak dalej.

Z brązu DIY wisiorek oprawa polerowane czarne aluminium gniazdo E27 z cienia instalatora + sufitowe baldachim Edison oprawa oświetleniowa AC110V/220 V

Artpad Modern Art dekoracyjne czajniczek lampy wiszące zewnętrzne jadalnia Bar Hotel akrylowe oświetlenie LED wiszące wisiorek lampa

Gorący towar $52.14 $66.84 $33.70 $43.2 $14.04 $18 $96.28 $123.43 $27.68 $35.49 $46.13 $59.14 $58.01 $15 Zapraszamy do naszego sklepu 1. Jesteśmy bezpośrednią sprzedażą fabryczną, więc ceny tutaj można uzyskać są naprawdę konkurencyjne, a jakość jest doskonała