Urocza srebrna zawieszka ze srebra próby 100 kolorowa sowa 18x9mm (B13019)

Darmowa dostawa! 100 srebrny Tone ozdoba z sową wisiorki 18x9mm Materiał: Metaliczny cynk ze stopu Rozmiar Około: 18x9mm

Rozmiar otworu: 1.3mm grubość: 2mm

Konwersja: 1 cal = 25.4mm lub 1mm = 0.0393 cala Kolor Nie błyszczący srebrny odcień (matowy srebrny odcień) Ilości Otrzymasz 100 tego przedmiotu po cenie katalogowej Nr części. B13019 Uwaga.

O nas

Się podróż naszej dostawa biżuterii biznes rozpoczął się w 2001 , Kiedy w naszym zespole było tylko 2 członków. Teraz opracowaliśmy zespół zatrudniający ponad 300 pracowników Azji , Europa I Ameryka . Z dumą dostarczamy koraliki i materiały jubilerskie klientom na całym świecie. Wciąż pamiętamy, jak bardzo się cieszymy, gdy otrzymaliśmy pierwsze zamówienie w 2001 roku, co zmotywowało nas do pielęgnowania każdego zamówienia od ciebie.

Jako powrót do okazji, którą nam dałeś, rozpoczynamy naszą działalność na Parafiamajdan.pl, aby zapewnić nasze dobre produkty i usługi dla coraz większej liczby kupujących.

Szczegóły pakowania

Każde zamówienie jest wysyłane za pomocą Koperta bąbelkowa Lub Multil ayer karton . Chroni przedmioty przed uszkodzeniem podczas transportu, gdy dociera do każdego klienta.

O wysyłce

Metody płatności

Po prostu czuć się pewnie, aby zapłacić nam za pośrednictwem Parafiamajdan.pl Escrow przez Wizy , MasterCard , QIWI , Western Union , I Przelewy bankowe . Twoja płatność zostanie nam przekazana dopiero po potwierdzeniu otrzymania towaru.

Informacje zwrotne i usługi po sprzedaży

Doceniamy, że możesz nas zostawić Pozytywne informacje zwrotne Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Po prostu skontaktuj się z nami po raz pierwszy, gdy napotkasz jakiś problem, mamy ponad dziesięć lat cennego doświadczenia w tej dziedzinie, w wyniku czego możemy rozwiązać każdy problem za ciebie. Proszę nie opuszczać negatywną informacje zwrotne lub otworzyć spór. Zaufaj nam, Wszelkie wypadki zostaną rozwiązane .

Tagi: szkło huawei y6ii, znaczek vw golf v, redmi band opaski, 1500 w motor 48 v, zabawki antresowe, wypełniacz golf 6, poduszki masujace, yamaha mt 09 koło, poduszki kamienie.

• Nazwa marki: Doreen Box
  • Styl: TRENDY
  • Płeć: Kobiety
  • Kształt/Wzór: ROUND
  • Numer/Liczba modelu: B13019
  • Typ wisiorków: slide
  • Luksusowe lub modowe: moda
  • Typ metali: Ze stopu cynku
  • Typ artykułu: WISIORKI
  • Materiał: Metal

6szt 6MM fiolki delfinów nazwa na ryż szkło artystyczne fiolka wisiorki naszyjnik wisiorek tworzenia biżuterii

-Materiał: szkło, Metal -Rozmiar: otwór na śrubę wynosi około 2.2MM -Uwagi: Posrebrzane metalowe zakrętki śrubowe są dobrze sklejone i są bardzo łatwe W użyciu. Możesz umieścić w środku wszystko, co chcesz, takie jak perfumy, olejki eteryczne, mini suche

100 sztuk drewna liść kształt zawieszki Charms Fit bransoletka naszyjnik biżuteria akcesoria Making hurtownie 48x24.5x2.5mm, otwór: 1.8mm

100 sztuk drewniane zawieszki, liść, kolor drewna Burly Rozmiar: około 48mm długości, 24.5mm szerokości, 2.5mm grubości, otwór: 1.8mm.

Duża lampa naszyjnik i wisiorek Iced Out Shining mężczyźni Chain Neckalce moda urok kubański łańcuch Punk Hip Hop biżuteria prezent

Drogi przyjacielu, mamy dla nas fabrykę, możemy zrobić, co chcesz, więc jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami

ALLAH muzułmanin arabski bóg Messager prezent biżuteria wisiorek naszyjnik

Y.YING naturalne hodowane ryż biały perłowy chryzopraz oświadczenie naszyjnik Rose Quartzs monety perłowe koraliki 18"