5 m/partia 10 16 30mm Craft materiał jasny złoty PU wstążka miękkie PU Faux skóry wstążka odchylenie przewód DIY choker do włosów łuk akcesoria

Naprawdę miej nadzieję, że nasze najlepsze produkty i dobre usługi może dotknąć u, aby naciśnij przycisk "nas" nowy "sklep do wieczne piękny jeden. zawsze będziemy ciężko pracować na to

Informacje o kolorze

--- Przed zakupem, pls prosimy pamiętać, że ze względu na fotografię i światło i inny monitor, zdjęcia i prawdziwe przedmioty będą istniały więcej lub mniej różnicy kolorów. To jest nasz obowiązek i przyjemnością zasugerować, abyś pomyślał dwa razy przed złożeniem zamówienia, jeśli zależy ci na tym, znacznie o kolor.

Użycie produktu

10 Mm 16 cm 30mm Jasny złoty PU wstążka

Ze sztucznej skóry oświetlenie wstęgowe złoty PU wstążka z białym przeszyciem

Jasny złoty PU wstążka Może być stosowany do DIY Handmade Craft, DIY kokardy do włosów, DIY naszyjniki Choker, naszyjnik, wstążka kwiaty, muszka, pakowanie prezentów, akcesoria do dekoracji itp. wszędzie, gdzie możesz obraz.

Zdjęcia przedmiotów:

Mamy wiele kolorów dostępne, z i bez szwy wszystkich dostępnych.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz innych kolorów.

100 metrów/rozmiar/kolor mogą być dostosowane, cena hurtowa.

1 cm 10mm Światła złota wstążka 3/8''

Prawdziwe wstążka jest bardziej piękne

1.6 cm 16mm Światła złota wstążka 3/8''

3 cm 30mm Światła złota wstążka 1-1/4''

Pls prosimy pamiętać:

1-jak tkaniny wstążki są składane i przyklejane w po drugiej stronie.

Wszystkie wstążka materiałowa ma szew w tylnej części, które nie efekt, dzięki czemu kokardy do włosów.

2-jeśli wstążka ma nadrukowany wzór. Wzór może być nie w tym samym miejscu, jak zdjęcie, może również, co chcesz, zacznij być slant. (nie problem z jakością)

Szew, jak poniżej:

Utrzymać zapięta za każdym razem po użyciu wstążki, jak poniżej:

SHPMENT Wysyłka na całym świecie głównie za pośrednictwem China Post Air Mail, jeśli chcesz szybkiej dostawy za pośrednictwem DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS itp, prosimy o kontakt z nami przed zakupem. Zamówienia przetworzone w ciągu 4 dni po zapłaty jest i weryfikacji. Towar "być wysłane zgodnie z ur adres zamówienia, więc pls prosimy o dobrze potwierdzić, kiedy złożyć zamówienie. Usługa czas tranzytu jest zapewnione przez przewoźnika, są wyklucza weekendy i święta, więc czas wysyłki może być dłuższy niż obiecaliśmy, szczególnie w okresie świątecznym, więc proszę o cierpliwość, więc prosimy o cierpliwość. Informacje o śledzeniu można znaleźć w oficjalny strony internetowej, również możesz skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się abt najnowszych informacji. Powrót Zwrot pieniędzy Będziemy mile widziane, aby dostać tropi nie. z ur korzystając z łączy z boku, gdy towary są zniesiona. Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i stan. Powinny zamówienia nie przybył w czasie, proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać zorganizujemy zwrot towaru lub zwrotu pieniędzy. Wszelkie niezadowolenie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać rozwiązanie, pls nie otwartego sporu bezpośrednio. tks. Informacje zwrotne My dążyć do 100% satysfakcji, masz jakieś pytanie lub problem, prosimy o kontakt z nami, będziemy rozwiązywać je szybko i w najlepszy sposób. Proszę zostawić nam pozytywne opinie i dać wszystkie 5 gwiazdek, jeśli u r zadowolony z naszych produktów, ur bardzo polecam to nasza motywować, aby przejść dalej.

Tagi: złota wstążka brokat, złota gumka, złota wstążka cekiny, wstążka złota błyszcząca, wstążka rypsowa złota, taśma złota frędzle, złota wstążka z perełek, wstążka koronkowa złota, siatka złota wstążka, wstążka ozdobna złota.

• Materiał: Skórzane
  • Numer/Liczba modelu: H-0232
  • Rodzaj tkaniny: Satyna
  • Item: Light Gold PU Ribbon
  • Rodzaj produktu: Wstążki
  • Styl: Dwustronna
  • Wzór: Jednolity kolor
  • Szerokość: 3/8"
  • Technika: Brak

Lucasbiroli
2020-11-30
Cinta muy bonita y entrega rapida!

1 "25mm Multicolor szkocką kratę wstążka łuki aplikacje szycia rzemiosła 25Y

Bawełniany materiał w kratkę wstążka Rozmiar: 1 (25mm) Kolor: 10 kolory w magazynie Ilość: 25 metrów/dużo Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami. Płatności: 1, pełna płatność powinna być zapłacona w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia 2,

3mm 880 jardów wino czerwona satyna wstążka do sztuki rzemiosła i szycia świąteczne dekoracje ślubne prezent Wrap Handmade DIY materiał

Dość 0.3 Cm szerokość 880 metrów wstążka poliestrowa na boże narodzenie dekoracje ślubne pudełko na ciasto opakowanie na prezent satynowe tkaniny wstążki DIY akcesoria Warunki: 100% nowy Materiał: wstążka Rozmiar: 3mm szerokość 880 jardów długości Uwaga: * Jeśli wartość towaru jest niższa niż $5,