2021 nowy Moto Cruz Jersey Mx Cuesta Abajo Jersey MTB Offroad Mucho Moto Rcycle Dh Moto De Carreras Ciclismo Jersey Hombre

Jakość jest zawsze naszym dążeniem szybkoschnący-oddychający-pot dowód nasze rozmiary są wszystkie europejskie rozmiary, proszę wybrać rozmiar w zależności od potrzeb i wagi sugerowane poniżej, możesz spróbować wybrać większy rozmiar; Mała różnica jest normalna, mam nadzieję, że zrozumiem ---------------- Rozmiar: XXS (waga 45-50KG) rozmiar: XS (waga 50-60KG) ----------------------------------------------------------------------------------------------- rozmiar: S (waga 60-65KG, klatka piersiowa 99cm, długość 71.5cm; rękaw 72.5cm) ------------------------------------------------------------------------------- rozmiar: M (waga 65-70KG, klatka piersiowa 104cm, długość 73.5cm, rękaw 75.5cm) ------------------------------------------------------------------------------- rozmiar: L (waga 70-75KG; klatka piersiowa 110cm, długość 75.5cm, rękaw 78.5cm) ------------------------------------------------------------------------------ rozmiar: XL (waga 75-85KG, klatka piersiowa 115cm, długość 77.5cm, rękaw 81.5cm) ---------------------------------------------------------------------------------- rozmiar: XXL (waga 85-95KG, klatka piersiowa 119cm, długość 79.5cm, rękaw 84.5cm) --------------------------------------------------------------------------------- rozmiar: XXXL (waga 95-100KG, klatka piersiowa 124cm, długość 81.5cm; rękaw 87.5cm) --------------------------------------------------------------------------- rozmiar: XXXXL (Waga 100-110KG, klatka piersiowa 130cm, długość 83.5cm, rękaw 89cm)

Tagi: cykling jersey man, cycling jersey cz, cycling jersey shiny, otwzls cycling jersey, cykling jersey ropa, cycling jersey odlo, cykling jersey san, foska cycling jersey, fularny cycling jersey, cykling jersey gt.

• Pasuje do: Dobrze pasuje do rozmiaru, wybierz swój normalny rozmiar
  • Materiał: Stretch & Spandex
  • Model Number: foxs tlds
  • Rodzaj tkaniny: JERSEY
  • Długość rękawa (cm): Pełne
  • Funkcja: Szybkoschnące
  • Długość zamka: Zamek na całej długości
  • Płeć: MEN
  • Sezon: Winter

Damskie koszulki kolarskie damskie lato 3/4 z krótkim rękawem damskie 2020 odzież rowerowa MTB BMX Road Bike Riding Wear oddychająca koszulka

Informacje Zastosowanie: Mężczyźni kobiety Jersey:100% poliester Funkcja: oddychająca/szybkoschnąca/ochrona UV/kompresja Funkcja 1. Lekkie i szybkie suche, oddychające. 2. Wentylacja siatkowa Jersey 3. Elastyczna, ciasna tkanina, bardziej odpowiednia dla sportu 4. Ubrania i spodnie wszystkie

2019 mężczyźni kolarstwo Jersey koszulki z krótkim rękawem Road odzież rowerowa pro Team koszulki rowerowe

Funkcje Tkanina naturalnie odprowadza wilgoć z dala od skóry Siatki pod pachami i panele boczne Antybakteryjna tkanina kontrolna 3 pionowe kieszenie z tyłu Silikonowy uchwyt na rączkę, aby zapobiec podnoszeniu się tylnej części koszulki Zamek błyskawiczny: YKK UPF 30 + Tkaniny 100% Poliester Instrukcje dotyczące pielęgnacji 1.

Niestandardowa koszulka kolarska z krótkim rękawem wysokiej jakości serwis OEM Club męska koszulka rowerowa górska DIY własne poliestrowe koszulki kolarskie

Niestandardowe odzież rowerowa opis MOQ: 1 zestawy każdego projektu, możemy również zaakceptować przykładowa kolejność Sezon: Wiosna lato jesień Materiał/materiał:

2020 koszulka MTB Enduro Motocross koszulka męska Maillot Hombre DH Moto BMX MX ATV koszulka zjazdowa Off Road kolarstwo górskie Jersey

2019 wysokiej jakości lekka tkanina solft ostatnie koszulki Pro Fit koszulka kolarska z krótkim rękawem sprzęt rowerowy męska odzież rowerowa

Opis Sprawdź tabelę rozmiarów przed złożeniem zamówienia Jest to rozmiar azjatycki, mniejszy niż rozmiar europejski. Najważniejsze jest zasugeruj klatkę piersiową i zasugeruj wagę . Pls odwołać się do tych dwóch sugestii, aby wybrać swój rozmiar.