HAWSON Poker A spinki do mankietów Sliver kolor szczotkowane spinki do mankietów karty do gry pik przycisk do koszuli

Przedmiot-lista charakterystyki techniczne samochodu:

Typ artykułu: spinki do mankietów

Grzywna lub moda: moda

Metale typu: Metal

Materiał: miedź

Płeć: mężczyźni

Wzór: Poker

Styl spinki do mankietów: modny

Kształt/wzór: okrągły

Okazje: impreza/wesele/spotkanie/ceremonia

.

Szczegóły pokaż:

Zastosowanie:

O adres odbioru:

1. Rosyjscy klienci proszę zostawić nam swoje imię i nazwisko (twoje imię + imię i nazwisko ojca + formularz nazwiska) podczas składania zamówienia spowodowanego przez rosyjską pocztę biurowa, nowa zasada dla paczek.

2. Każdy klient musi upewnić się, że twój adres jest poprawny przed złożeniem zamówienia.

O płatności:

-Akceptujemy Ali pay tutaj.

-Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

O wysyłce:

O usługi:

1. Jeśli produkt nie jest taki sam jak opis lub uszkodzony w tranzycie, wyślemy ci ponownie lub zwrócisz pieniądze.

2. Z jakiegokolwiek powodu, nie jesteś zadowolony z pozycji, akceptujemy zwroty i wymiany w ciągu 7 dni po otrzymaniu przedmiotu i musisz zapłacić za koszty wysyłki w obie strony.

3. Możesz skontaktować się z nami przez trade managera lub zostawić nam wiadomość na ali-express lub napisz do nas. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

4. Wszystkie przedmioty na sprzedaż mamy zapas na magazynie, możemy zapewnić szybką dostawę.

5. Wszystkie nasze ceny produktów zawierały pudło do pakowania. Z wyjątkiem warunków cen hurtowych.

6. Nasze ceny nie zawierają podatku lub VAT.

O opinie:

Dać nam 5 gwiazdekPozytywne opinie są dla nas bardzo ważne, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam 5 gwiazdek pozytywne opinie. Dzięki. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami przed wyjazdem nam negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby cię zadowolić.

Metody pakowania opcjonalne:

Tagi: czarna pasta zęby, bluzka tata corka, colgate dla lalky, cola na jelitówkę, buty damskie duże, bluzka tatuaż boy, białe futerko 140, akrylowe kolczyki, colgate whitening.

• Płeć: Mężczyźni
  • Size: 14*18mm
  • Weight: 12.6g
  • Package: One Pair Pack In Box
  • Nazwa marki: HAWSON
  • Type: Cufflinks
  • Kształt/Wzór: SQUARE
  • Typ metali: Miedziane
  • Materiał: Metal
  • Numer/Liczba modelu: 902751
  • Styl: TRENDY
  • Place Of Origin: Guangdong , China
  • Plated Metal Type: Silver and Black Color
  • Typ artykułu: Tie klipów i spinki do mankietów
  • Luksusowe lub modowe: moda
  • Wholesale: Yes Available

TZG09465 nowe spinki do mankietów 5 par hurtowych darmowa wysyłka

New Arrival spinki do mankietów 5 par hurtowych darmowa wysyłka Ceny hurtowe i wysoka jakość @ producent spinki do mankietów Nie przegap mamy największy wybór spinki do mankietów na Parafiamajdan.pl Informacje zwrotne Zawsze zostawiamy pozytywne opinie dla naszych kupujących, gdy tylko płatność zostanie rozliczona.

QiQiWu brązowy kryształ luksusowe spinki męskie prezent ślubny koszula męska spinki do mankietów srebrny trójkąt bransoleta mankiet linki świąteczne prezenty

Dane techniczne Okazje: urodziny, rocznica, ślub, Biznes, Paryt Odbiorcy : Groomsman, pan młody, przyjaciele, współpracownicy, on Kategorii : Spinki do mankietów i spinki do krawatów Sezon : Zima, jesień, lato, wiosna Styl :

10 par/partia srebrny/złoty dinozaur spinki do mankietów Vintage 3D Tyrannosaurus szkielet dinozaura spinki mankiet do koszuli przycisk męska biżuteria

10 par/partia srebrny/złoty dinozaur spinki do mankietów Vintage 3D Tyrannosaurus szkielet dinozaura spinki do mankietów mankiet do koszuli przycisk męska JewelryWholesale Materiał: miedź Kolor: srebrny/złoty, jak pokazano na zdjęciach Pakowanie: OPP dla każdej pary 1 lot = 10 par spinki do mankietów w zestawie

Spinki do mankietów wysokiej jakości mężczyźni Unisex biznes, bankiet sukienka na co dzień koszule akcesoria Retro okrągły miedź francuski mankiet linki prezenty 2019 Informacje o produkcie Materiał produktu: miedź Rozmiar produktu: około 16mm średnicy Waga produktu: około 20 g/para Opakowanie produktu: oddzielne pakowanie