Dekoracje srebrne miedziane sklepy fabryczne tybetańska srebrna miedź ręcznie rzeźbiona 4 statua Erawan

Rozmiar: Wysokość: 2.25 "/57mm Szerokość: 2 "/51mm Głębokość: 2 "/51mm Materiał: srebro miedź

Witaj w moim sklepie

Drogi Klient, dziękuję za przybycie

Cieszę się, że mogę to przedstawić, ze zdjęć widać, że jest bardzo miły,

Wysoka kolekcja lub jako prezent dla przyjaciela! Błogosław ci powodzenia i dobra każdego dnia!

Zawiera wagę materiałów opakowaniowych

Stan: bardzo dobry. Pochodzenie: tybet

Tybetański biżuteria

Takie przedmioty to rękodzieło, ręcznie robione przez lokalnego rzemieślnika tybetańskiego lub nepalu przy użyciu tybetańskiego srebra i kamienie naturalne, takie jak turkus, koral, agat, kryształ itp., symbolizują starą kulturę tybetu. Tybet jest najbardziej błyskotliwą i świętą ziemią świętą w chinach. Istnieje stara legenda najlepiej znana w tybecie, jeśli ludzie noszą takie dopracowane i piękne ręcznie robiona biżuteria, taka biżuteria może uzyskać dobre duchy z natury. Wtedy przyniosą ludziom szczęśliwe życie i szczęście. Tybet, czysta ziemia, najbardziej magiczne piękne miejsce, nie daleko od nas. To nie jest ważne, jeśli nie były tam, ale punkt klejenia jest, jeśli można znaleźć własną czystą ziemię w sercu i tybetu na głowie!

Srebro to tybet, Nepal do produkcji srebra mniej stopu, główne składniki, w tym nikiel, miedź itp.

Zgodnie z definicją srebra zawierającego około 30% lub więcej stopu,

Opis

Oto chińska miedź brąz Folk Guardion posąg lwa świątynia kołatka para, jak widać obraz, jest w dobrym stanie i został stworzony przez wykwalifikowanych rzemieślników w tradycyjny styl z drobnymi rękodziełami. Jest to świetny kawałek cennej kolekcji, wartościowa zmiana osobista lub bardzo dobry prezent. Praca ręczna jest bardzo dobra z niesamowitym detaillingiem. Nie przegap tej szansy, aby ją zdobyć. Życzę powodzenia!

Wprowadzenie do rzemiosła z brązu.

Brązu. Multi-odnosi się do starożytnych chińskich brązów, popularnych w neolicie pod koniec dynastii Qin i Han, do najbardziej wykwintnych artefaktów Shang i Zhou. Pierwotnie pojawiły się małe narzędzia lub akcesoria. Początek dynastii Xia brązowe naczynia i broń. Dostawcy średnie brązy odmiany mają bardzo bogate, a pojawienie się napisów i drobnych wzorów. Dostawca późno na wczesne zachodnie brązy Zhou rozkwit jest zróżnicowany, energiczny, godny, napisy stopniowo wydłużony uciążliwy bogaty wzór. Następnie brązy tuszy zaczęły się przerzedzać, dekoracja stopniowo uproszczona. Między późną wiosną i jesienią i walczące królestwa, aby promować stosowanie żelaza, narzędzi miedzianych coraz mniej. Grał okres Han, z porcelaną i lakierem do codziennego życia, zmniejszone odmiany pojemników miedzianych, prosta dekoracja, głównie gładka, szczuplejsza tusza. Starożytne chińskie brązy, nasi przodkowie wielkiego wkładu w ludzką cywilizację, dane archeologiczne z obecnego punktu widzenia, pojawienie się chińskich brązy, później niż w niektórych innych miejscach na świecie, ale w skali wykorzystania brązu, procesu odlewania sztuk plastycznych i odmian, Brązy nie mają miejsca na świecie mogą być porównywalne ze starożytnymi chińskimi brązami. To starożytne chińskie brązy w historii światowej sztuki zajmują wyjątkową pozycję i jeden z powodów, które powodują uniwersalną uwagę.

Tagi: obraczka srebro, srebro płatki, gałka srebro, srebro pa, sznurek srebro, srebro om, plecak srebro, markazyt srebro, zielony srebro, chsrm srebro.

• Funkcja regionalna: CHINA
  • Motyw: Z ludźmi
  • Materiał: Metal

Streszczenie czarny charakter siedzi na metalowej drabinie równowagi akcesoria do dekoracji domu figurka ozdoba salonu artykuły biurowe na prezent Cechy: Rozmiar produktu: jako pokaz zdjęć Materiał: żywica + stop Kolor: jako pokaz zdjęć Nadaje się do różnych dekoracji wnętrz, takich jak gabinet, salon i tak