2020 kobiet Harajuku nadruk kreskówkowy bluzy 2020 wiosna LongSleeve bawełniane bluzy z kapturem dorywczo sznurkiem dresy kobiece swetry

Zapraszamy do naszego sklepu

Tabela rozmiarów

Zaprezentuj Model i produkt

Instrukcja prania

Szczegółowe instrukcje prania. Na przykład pranie w temperaturze nie wyższej niż 30, nie należy używać wybielaczy, wieszać na sucho, nie prasować, nie czyścić chemicznie itp.

Zwroty i wymiany

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu lub masz problem z zamówieniem, daj nam znać, zanim opuścisz informacje zwrotne. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby zwrócić lub wymienić element. 2. Zawsze wysyłamy nasz pakiet bezpiecznie zapakowany. Jeśli widzisz coś zepsute, gdy otrzymasz paczkę, zrób zdjęcia od razu, zamiast go wyrzucić! I możemy od razu rozpocząć zwrot i wymianę! 3. Jesteśmy życzliwym i uczciwym sprzedawcą. Mamy nadzieję, że każdy kupujący będzie cieszyć się zakupami tutaj. Dążymy do pozytywnych opinii na temat wszystkich transakcji. Przed otwarciem sporu skontaktuj się z nami. 4. Chętnie zaoferujemy ci naszą wspaniałą obsługę! Witamy na zamówienie, mam nadzieję, że długo współpracuję!

Naszej fabryki

Historia marki i o nas

YUPINCIAGA jest globalnym sklepem internetowym dla kobiet od 2010 roku. Naszym celem jest zawsze zapewnić wysoką wartość modne ceny w niesamowitych cenach przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości serice dla naszych klientów. Dążymy do naszych produktów na młodych dziewcząt modne i damska modna odzież akcesoria poprzez swój telefon komórkowy i szczególnie z pomocą naszej platformy internetowej. Oferujemy drop shipping i hurtownie, usługi dla naszych klientów. Projektujemy, sprzedajemy, sprzedajemy i sprzedajemy odzież. Wysyłamy przedmioty z naszych magazynów do prawie każdego kraju na naszym świecie.

Tagi: kask cross xs, kwan spodenki, lampa growbox, bluza melanie, krem bielenda, kolowrotek 13, kask crossowy, bluza martini, miękkie puzle.

• Kołnierz: Z kapturem
  • Typ wzoru: W stylu rysunkowym
  • Długość rękawa (cm): Pełne
  • Waga: 0.43