Sukienka na co dzień kobiety Khaki 8 kolorów XS-2XL Plus rozmiar sukienka do kolan z 2019 nowa wiosna lato różowy elegancki hosta bandaża sukni LR140

Rozmiar odzieży

Rozmiar

Szerokość ramion (cm)

Ширина плеч

Biust (cm)

Бюст

Talia (cm)

Окружность талии

Biodra (cm)

Окружность бедер

Sukienka długość (cm)

Длина платья

Długość rękawa (cm)

Длина платья

XS

L

XL

2XL

Informacje o rozmiarze (jednostka: cm) tabela rozmiarów (cm): 1 cm = 0.40 Cal

Ponieważ jest mierzona ręcznie, proszę pozwolić na 1-3 Cm odchylenie wielkości,

Jeśli nie jesteś pewien, co do wielkości, proszę podać swoją Waga, wysokość, biust, talia, biodra Itp. informacje, będziemy ci kilka rad.

Porady:

Drodzy kupujący, jeśli jesteś z federacji rosyjskiej, proszę zostawić swoje imię i nazwisko oraz adres w tym swój stan i miasta podczas składania zamówienia, w przeciwnym razie swój pakiet będzie z powrotem do nas, a następnie nie otrzymasz go. Dziękuję za twoje zrozumienie.

Pls uwaga:

Zdjęcia są robione przez rzeczywistych produktów.

Ale ze względu na innym świetle i ustawień monitora.

Niewielka różnica koloru może istnieć.

List do drodzy przyjaciele

Się nasz sklep, dodaj nasz sklep/produkty do ulubionych, a otrzymasz więcej ofert i niespodzianek!

1. dodatkowe zniżki.

2. wygodny do następnego zakupu.

3. nie będzie wskazówki dla przyszłych promocje w sklepie.

4. proszę czuć się swobodnie, aby skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, będziemy ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

5. twój uśmiech jest kierunek w naszym sklepie! Patrząc do przodu, aby Wszystkie 5 gwiazdek, Pochwały!

Dziękuję za zamówienie w naszym sklepie, mam nadzieję, że będziesz mieć dobre doświadczenie, miłego dnia!!

Tagi: sukienka cekiny xs, sukienka xs s, sukienka r xs, sukienki dresowe xs, sukienki xs, sukienka tiulowa xs, kobieta sukienka xs, biała sukienka xs, bordowa sukienka xs, tiulowe sukienki xs.

• Długość rękawa (cm): krótkie
  • Materiał: Wełna
  • Dekolt: Z okrągłym kołnierzykiem
  • Sylwetka: A-LINE