Błyszczące złoto cekinami syrenka kobiety spódnice boczne rozcięcie Zipper długa spódnica damska Custom Made Fashion Saias

Plz zwróć uwagę na To: możemy wykonać na zamówienie! Jeśli chcesz wykonać na zamówienie, możesz skontaktować się z nami!

1. E-ems/EMS

W normalnym przypadku czas dostawy wynosi 5-15 dni w większości krajów. Brazylia może wynosić około 30 dni. To według zwyczajów różnych krajów.

2. Specjalna linia Do francji, wielkiej brytanii, AU i większości krajów europejskich

Pakiet zostanie wysłany przez EMS w chinach i DPD w miejscu docelowym. Dotarcie do miejsca przeznaczenia zajmuje 5-7 dni roboczych. Jest wolny od opłaty celnej w normie. Jeśli wybierzesz ten sposób wysyłki, opłata pocztowa wyniesie około 20-25 usd.

3. Aramex Do arabii saudyjskiej, kataru, zjednoczonych emiratów arabskich itp

Jest to szybki sposób dostawy dla powyższych krajów. Koszt dostawy wynosi tylko około 5-7 dni. Ale opłata pocztowa wyniesie około 30-40 usd

4. Cztery główne wyrażenia. DHL, UPS, TNT, Fedex

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, uprzejmie proszę dać nam Pięć gwiazdek Informacje zwrotne.

2. Prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem neutralnej lub negatywnej opinii. Nie będziemy szczędzić wysiłków, aby rozwiązać problemy za ciebie.

Prawie wszystkie produkty mogą być zwrócone, z wyjątkiem niestandardowych. Zachowaj nowy produkt z oryginalnymi tagami i etykietą.

Prosimy o kontakt przed wysłaniem produktu z powrotem!

Podamy ci szczegóły zwrotu. Jeśli po prostu wrócisz do produktu na adres podany na opakowaniu, nie możemy go otrzymać i zwrócić ci pieniądze.

1. Jeśli znajdziesz produkt w złym kolorze lub pomiarach, prześlij nam wyraźne zdjęcia w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania produktu. Możesz zwrócić i zwrócić lub zmienić produkt.

2. Jeśli istnieje oczywisty problem z jakością produktu, taki jak duży brud, zepsuta lub wadliwa powierzchnia, prześlij nam wyraźne zdjęcia w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania produktu. Możesz zwrócić i zwrócić lub zmienić spódnicę.

3. Jeśli nie jest to problem z jakością, odliczymy opłatę pocztową, gdy zwrócimy ci pieniądze.

Tagi: kaneki bluzy, carbon wałek, czapka moher, o la torebki, obudowa t805, obudowa ozon, kors kabelka, carbon rurka, lokówka róża.

• Płeć: WOMEN
  • Nazwa marki: WDPL
  • Dekoracja: NONE
  • Styl: Sexy & Club