Błyszczące złoto cekinami syrenka kobiety spódnice boczne rozcięcie Zipper długa spódnica damska Custom Made Fashion Saias

Plz zwróć uwagę na To: możemy wykonać na zamówienie! Jeśli chcesz wykonać na zamówienie, możesz skontaktować się z nami!

1. E-ems/EMS

W normalnym przypadku czas dostawy wynosi 5-15 dni w większości krajów. Brazylia może wynosić około 30 dni. To według zwyczajów różnych krajów.

2. Specjalna linia Do francji, wielkiej brytanii, AU i większości krajów europejskich

Pakiet zostanie wysłany przez EMS w chinach i DPD w miejscu docelowym. Dotarcie do miejsca przeznaczenia zajmuje 5-7 dni roboczych. Jest wolny od opłaty celnej w normie. Jeśli wybierzesz ten sposób wysyłki, opłata pocztowa wyniesie około 20-25 usd.

3. Aramex Do arabii saudyjskiej, kataru, zjednoczonych emiratów arabskich itp

Jest to szybki sposób dostawy dla powyższych krajów. Koszt dostawy wynosi tylko około 5-7 dni. Ale opłata pocztowa wyniesie około 30-40 usd

4. Cztery główne wyrażenia. DHL, UPS, TNT, Fedex

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, uprzejmie proszę dać nam Pięć gwiazdek Informacje zwrotne.

2. Prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem neutralnej lub negatywnej opinii. Nie będziemy szczędzić wysiłków, aby rozwiązać problemy za ciebie.

Prawie wszystkie produkty mogą być zwrócone, z wyjątkiem niestandardowych. Zachowaj nowy produkt z oryginalnymi tagami i etykietą.

Prosimy o kontakt przed wysłaniem produktu z powrotem!

Podamy ci szczegóły zwrotu. Jeśli po prostu wrócisz do produktu na adres podany na opakowaniu, nie możemy go otrzymać i zwrócić ci pieniądze.

1. Jeśli znajdziesz produkt w złym kolorze lub pomiarach, prześlij nam wyraźne zdjęcia w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania produktu. Możesz zwrócić i zwrócić lub zmienić produkt.

2. Jeśli istnieje oczywisty problem z jakością produktu, taki jak duży brud, zepsuta lub wadliwa powierzchnia, prześlij nam wyraźne zdjęcia w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania produktu. Możesz zwrócić i zwrócić lub zmienić spódnicę.

3. Jeśli nie jest to problem z jakością, odliczymy opłatę pocztową, gdy zwrócimy ci pieniądze.

Tagi: kaneki bluzy, carbon wałek, czapka moher, o la torebki, obudowa t805, obudowa ozon, kors kabelka, carbon rurka, lokówka róża.

• Płeć: WOMEN
  • Nazwa marki: WDPL
  • Dekoracja: NONE
  • Styl: Sexy & Club
  • Origin: Mainland China
  • Materiał: POLIESTER
  • Długość spódniczek: Zwisające do podłogi
  • Numer/Liczba modelu: Sequined Skirts
  • Sylwetka: Trąbka/syrena
  • Obwód w talii: Naturalne
  • Color: As the picture
  • Typ wzoru: Stałe
  • Gender: Female
  • Season: All the season

CRRIFLZ wiosna jesień spódnice z wysokim stanem złota plisowana dopasowana spódnica damska prosta spódnica z linii Streetwear spódnica na plażę

Rozmiar Długość Talia Cm Cal Cm Cal S 93 36.6 64-92 25.2-36.2 M 94 37.0 66-94 26.0-37.0 L 95 37.4 68-96 26.8-37.8 XL 96 37.8 70-98 27.6-38.6 2XL 97 38.2 72-100 28.3-39.4 Zwróć uwagę!! Rozmiar azjatycki (1 cal = 2.54 cm) 1. Z powodu

Y2K EGIRL Gothic Low gorset plisowana spódnica 2000s estetyka patchworkowa koronka linia krótka spódniczka jesień Party czarne dna

Rozmiar/CM Talia Długość S 66 38 M 70 39 L 74 40 Uwaga: 1. Postępuj zgodnie z tabelą rozmiarów, aby wybrać rozmiar, ale nie wybieraj bezpośrednio zgodnie ze swoimi nawykami. 2. Proszę pozwolić 1-3cm różnią się, a ten przedmiot ma pewną elastyczność. 3.

[EAM] wysoka talia czarny Plaid Vent nieregularne podziel wspólne elegancka spódnica pół ciała kobiety moda fala nowa wiosna jesień 2021 1W410

Rozmiar (jednostka: CM): S,M,L S długość: 74 talia: 64 M długość: 75 talia: 68 L długość: 76 talia: 72 Metoda prania: delikatnie umyć Uwaga:(1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 cala) Uwaga Przygotowanie czas 3-7 dni na przygotowanie z powodu zbyt wielu zamówień każdego dnia Gotowe wysłać