QUTAA 2020 nowych kobiet buty Sexy moda na buty do kolan Sexy cienki kwadratowy obcas Boot platformy kobieta buty czarny rozmiar 34-43

Modname ckeditor =

Ogólnie rzecz biorąc, akceptujemy metody płatności: karta kredytowa lub Nasza ochrona daje tylko sposoby płatności akceptowane przez platformę Parafiamajdan.pl.

1. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 2-5 dni (dni robocze, nie pory roku) Po potwierdzeniu płatności przez platformę.

2. Przesyłka przez chiny Post Registered Ail Mail dla Mniej niż 2 kg towarów w 15-25 dni roboczych . Jeśli potrzebujesz pilnie przedmiotu, skontaktuj się z nami w sprawie ekspresowej wysyłki. Obliczymy dla ciebie koszt wysyłki ekspresowej.

3. Jeśli nie masz go w czasie wysyłki, skontaktuj się z nami bez wahania. Sprawdzimy to za ciebie z urzędem pocztowym i urzędem celnym.

Sprawdź informacje o śledzeniu na stronie śledzenia

1. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu, Skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności! (Przez wiadomość/E-Mail/ Trade manager)

1) może w drodze do ciebie, pomożemy ci śledzić informacje. Proszę cierpliwie czekać.

2) może zostać utracone ze względu na zwyczaje, postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem.

2. Jeśli otrzymasz swój przedmiot, W ciągu 24 godzin , Sprawdź dokładnie. Ale coś jest nie tak z twoim przedmiotem , Najpierw skontaktuj się z nami! (Przez wiadomość/Trade manager)

1) może nie problem z jakością (nie pasuje/zła dostawa.)

2) może to być problem z jakością (różnica koloru/uszkodzenie)

Następujący problem z przedmiotem, staramy się jak najlepiej, aby być z tobą zadowolonym. (ponowne wysłanie/zwrot/zniżka). Jeśli masz jakiekolwiek wymagania, możesz skontaktować się z nami.

Uwaga : Mężczyźni wady nie są gwarantowane, takie uszkodzenia po użyciu, uszkodzenia wody i tak dalej.

Pozytywne opinie (5 gwiazdek) jest dla nas bardzo ważne!

Proszę pomyśleć dwa razy przed opuszczeniem neutralnej (3 gwiazdki) negatywnej (2 gwiazdki/1 gwiazdki) opinii i nie otwierać sporu do nas. Jeśli masz jakiś problem, najpierw skontaktuj się z nami! Weźmiemy odpowiedzialność, aby go rozwiązać.

Tagi: buty damska, dakie buty zimowe, fur platformy, zamszowe buty na platformie, buty na wysokiej obcasie, buty na wysokiej platformie, sztyblety damskie ćwieki, buty damski, kozaki damskie za kolano zamszowe, czarne botki.

• Na koturnach: Tak
  • Materiał górnej części: Elastyczna tkanina
  • Typ obcasa: Kwadratowy obcas
  • Typ wzoru: Stałe
  • Materiał wału: Elastyczna tkanina
  • Materiał wkładki: Krótki plusz
  • Materiał podszewka: Pu
  • Boot Type: Fashion Boots
  • Nazwa marki: QUTAA
  • Element mody: Platforma
  • Sezon: Zima
  • Wysokość buta: Za kolana
  • Kształt palca: okrągły nosek
  • Typ buta: podstawowe
  • Zamknięcie typu: Wsuwane
  • Materiał podeszwy: TPR
  • Typ artykułu: BUTY
  • Heel height: 10cm
  • EUR size: 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
  • Wysokość obcasa: Wysoka (5 cm-8 cm)
  • Outsole Material: PU
  • jest_ręcznie_wykonane: Tak
  • Nazwa działu: Dla osób dorosłych
  • Numer/Liczba modelu: yut-78976
  • Pasuje do: Dobrze pasuje do rozmiaru, wybierz swój normalny rozmiar

Tjknyc2002
2020-12-15
5/5
Perfectas, muy talladas, elegantes e igual a la de la foto, pedí 40, pero recomiendo 41,quedaron poco apretadas, poco si. Pero me encantaron, y vino dos días antes de la fecha prevista.
Papaperumbum
2020-11-08
Right size, good quality
Goffwilliam