XIEAILI skórzany klucz zdalny łańcuch 2 przycisk klucz składany skrzynki pokrywa dla Mitsubishi Pajero/Grandis/Outlander/Lancer-EX S235

Opis produktu

1. Wysoka jakość dostępna w sprzedaży hurtowej

2. Szybka dostawa

3. Po wybraniu koloru torby, zapoznaj się z obrazem.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

1) wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2) zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3) wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4) pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

5) usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6) jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7) ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

8) czas dostawy:

1) masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.

3) zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z Parafiamajdan.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

4) będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

1) wczesne potwierdzenie kupującego będzie bardzo cenne po otrzymaniu przedmiotów.

2) ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to 1 minutę, ale ta 1 minuta ma dla nas niezwykle istotne znaczenie.

3) skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję za zrozumienie!

1) 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2) wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji.

3) zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad przy zamawianiu na Parafiamajdan.pl!

Tagi: gałka outlander 2, etui do dokluczy outlander, etui na kluczyki samochodowe outlander, kluczyk outlander usa, outlander kluczyka, lampa outlander 3, przepustnica outlander 2, pokrowiec na kluczyk outlander, obudowa kluczyka mitshubishi outlander, lampa przód outlander.

• Rodzaj materiału: Górna warstwa skóry
  • Nazwa marki: XIEAILI

Bling diament brelok do kluczy dla Mercedes Benz C200 GLS klasa R S GLA kobiety pokrywa z pełne kryształki 2020

Bling diament brelok do kluczy dla mercedes benz kobiety skórzana okładka z dżetów 2020 New arrival Może być wykonany z białych kamieni Niezwykle piękna i trwała obudowa na klucze zaprojektowana dla Mercedes Benz C200L gla200 glc260 gle320 gls400 itp. tak długo, jak kształt wygląda tak samo Wykonane z wysokiej jakości skóry

Skórzana obudowa kluczyka do samochodu pokrywa dla Mazda 3 Alexa CX4 CX5 CX8 2019 2020 3 przycisk inteligentny zdalny klucz samochodowy powłoka ochronna akcesoria Nazwa produktu: Mazda Obudowa kluczyka samochodowego Opis: 1: 100% nowy i wysokiej jakości 2: Wybrane wysokiej jakości skóra,

Świetlista skóra obudowa kluczyka do samochodu dla Peugeot 306 407 807 Partner C2 C3 C4 Picasso Xsara C5 C6 C8 Berlingo inteligentne etui na klucz pokrywa \ Przed zakupem sprawdź kształt klucza!!!

ABS obudowa kluczyka do samochodu z włókna węglowego pokrywa dla Toyota Camry Prius RAV4 CHR Corolla Avalon Land Cruiser Prado 2 3 4 przycisk 2018 2019

Dla Toyota Camry CHR Corolla RAV4 Avalon Land Cruiser Prado Prius 2 3 4 przycisk 2018 2019 -Materiał: tworzywo sztuczne -Kolor: jak pokazano -Kompatybilność: sprawdź kształt guzika za pomocą wymienionych tutaj zdjęć -Chroń klucz od podstaw. -Piękne błyszczące wykończenie dla ostatecznego luksusu swój luksusowy

Etui na kluczyki samochodowe TPU do BMW Mini Cooper F54 F55 F56 osłona na uchwyt samochodowy stylizacja samochodu klucz akcesoriów obudowa ochronna Proszę sprawdzić swój kluczyk przed wysyłką!

Skórzana obudowa kluczyka do samochodu pokrywa dla buicka chevroleta Cruze Aveo Trax Opel Vauxhall J Mokka Encore Astra Corsa Meriva Zafira Antara