XIEAILI skórzany klucz zdalny łańcuch 2 przycisk klucz składany skrzynki pokrywa dla Mitsubishi Pajero/Grandis/Outlander/Lancer-EX S235

Opis produktu

1. Wysoka jakość dostępna w sprzedaży hurtowej

2. Szybka dostawa

3. Po wybraniu koloru torby, zapoznaj się z obrazem.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

1) wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2) zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3) wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4) pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

5) usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6) jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7) ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

8) czas dostawy:

1) masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.

3) zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z Parafiamajdan.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

4) będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

1) wczesne potwierdzenie kupującego będzie bardzo cenne po otrzymaniu przedmiotów.

2) ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to 1 minutę, ale ta 1 minuta ma dla nas niezwykle istotne znaczenie.

3) skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej lub neutralnej opinii. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję za zrozumienie!

1) 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2) wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji.

3) zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad przy zamawianiu na Parafiamajdan.pl!

Tagi: gałka outlander 2, etui do dokluczy outlander, etui na kluczyki samochodowe outlander, kluczyk outlander usa, outlander kluczyka, lampa outlander 3, przepustnica outlander 2, pokrowiec na kluczyk outlander, obudowa kluczyka mitshubishi outlander, lampa przód outlander.

• Rodzaj materiału: Górna warstwa skóry
  • Nazwa marki: XIEAILI

Skórzana obudowa kluczyka do samochodu pokrywa dla Mazda 3 Alexa CX4 CX5 CX8 2019 2020 3 przycisk inteligentny zdalny klucz samochodowy powłoka ochronna akcesoria Nazwa produktu: Mazda Obudowa kluczyka samochodowego Opis: 1: 100% nowy i wysokiej jakości 2: Wybrane wysokiej jakości skóra,

Obudowa kluczyka do samochodu etui na cały telefon dla Land Rover Range Rover Sport Evoque Velar Discovery 5 2018 2019 2020 Auto akcesoria ochronne

-Materiał: TPU + skóra-kolor: zielony, srebrny, niebieski, czerwony Pakiet zawiera: 1 X obudowa kluczyka do samochodu (bez klucza) Uwaga: Proszę potwierdzić, czy twój kluczyk jest taki sam jak ten na zdjęciu przed zamówieniem!

Wysokiej jakości 1 zestaw akcesoria samochodowe dla Volvo XC60 S60l V40 V60 S60 skórzane etui na klucze do samochodu obejmuje pilot zdalnego klucz Shell torba trzymać

Funkcje : Nazwa produktu: pokrywa klucza samochodowego (tylko skórka) Materiał: skóra Kolor: czarny/brązowy/ Ekspres do kawy kolor R Opakowanie: 1 sztuk Cel: dekoracyjne chroni klucz, zapobiega korozji, Instrukcja instalacji: Czyszczenia powierzchni samochodu, przechowywać w suchym pomieszczeniu, łatwo Installtion

Gorąca sprzedaż prawdziwej skóry samochodu zdalnego brelok pokrywy skrzynka torba dla Honda 2016 2017 CRV Pilot Accord Civic Fit 4 przyciski inteligentny klucz

Przyjazne przypomnienie: Proszę porównać swój produkt przed zakupem dobre właściwości produktu w samochód klucz obraz, klucze do samochodu i zdjęcia na taki sam jak klucze do samochodu, aby określić zakup! Dziękuję ci Funkcje : Nazwa produktu: obudowa kluczyka do samochodu (tylko skóra) Materiał:

2019 TPU inteligentny pilot z kluczykiem samochodowym skrzynki pokrywa dla Peugeot 508 301 2008 3008 4008 407 408 Citroen C5 C6 C4L kaktus C3XR DS Dla Peugeot 508 301 2008 3008 4008 407 408 uwaga: produkt nie zawiera klucza samochodowego uwaga: 1. Zapewniamy wyraźne zdjęcia, pomiary, jak to możliwe. 2. Kolor rzeczywistych elementów może się nieznacznie