LIBERJOG damskie paski jeansowe niebieskie szare spodnie jeansowe ołówkowe damskie Plus Size Slim Stretch pajacyki kombinezon wiosna jesień moda

Cechy:

100% nowy wysokiej jakości, moda kobiety pasy jeans .

Materiał: bawełna Tkanina wygodna i oddychająca.

Porównanie własnej odzieży z rozmiarem jest bardzo łatwy sposób, aby dowiedzieć się, czy jest odpowiedni dla ciebie.

(Różnica pomiaru od 1- 3cm,pls upewnij się, aby sprawdzić swój pomiar ciała naprawdę pasuje do tego zestawu. Wszystkie wymiary są w cm i należy pamiętać, 1cm = 0.39 cala)

* Uwaga: ta informacja o rozmiarach odzieży jest tylko w celach informacyjnych. Typy nadwozia, pomiary i konkretne projekty mogą nieznacznie różnić się wielkością. Kolor elementu wyświetlany na zdjęciach może nieznacznie różnić się od rzeczywistego, ponieważ monitory komputerowe nie są skalibrowane w ten sam sposób.

Przedmiot zostanie wysłany na adres wysyłki kupującego tylko, więc proszę potwierdzić swój dostępny adres na zamówienie przed dokonaniem płatności.

Ale czasami międzynarodowa dostawa jest wysoce zależy od firmy kurierskiej i lokalnych zwyczajów/obowiązków. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu na czas,

Prosimy o natychmiastowy kontakt w celu uzyskania dalszej pomocy. Dziękuję za zrozumienie.

Metoda wysyłki:

Przedmioty zostaną wysłane przez China Post, Zajmie to 15-25 dni roboczych od daty wysyłki.

Produkty zostaną wysłane przez Ali express Standard do USA, absolutnie bezpieczne! Każdy pakiet ma numer śledzenia . Zajmie to 7-12 dni roboczych od daty wysyłki.

Dostarczamy również przesyłkę ekspresową DHL, UPS, EMS, ale musisz zapłacić więcej pieniędzy za ekspresową wysyłkę. Jeśli potrzebujesz ekspresowej usługi wysyłkowej, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia (telefon musi dla międzynarodowej ekspresowej wysyłki, jeśli potrzebujesz ekspresowej usługi wysyłkowej, zwróć uwagę na swój telefon, gdy płatność.)

Czas wysyłki:

Wszystkie produkty zostaną wysłane do ciebie w ciągu 3 dni roboczych (w dni powszednie-od poniedziałku do piątku) płatność zostanie rozliczona po stronie sprzedawcy

Szacowany czas dostawy

Międzynarodowy pakiet trwa około 15-20 dni, aby wysłać do miejsca przeznaczenia; Przez post office przeszłości wysyłka statystyki raport, poniżej jest przyjazd czas realizacji wydajność tabeli dla niektórych krajów, który jest tylko dla odniesienia kupującego.

Zwrot jest akceptowany w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu przez kupującego. (Z wyłączeniem wymyślonych szkód lub niewłaściwego użycia).100% zwrotu pieniędzy gwarantowane!

Wszystkie produkty zostaną przetestowane w 100% przed dostawą. Jeśli przedmiot zostanie uszkodzony przez przetwarzanie przesyłki, kupujący ma do 14 dni od daty otrzymania

Wymiana nowego. Wszystkie koszty wysyłki zwracanych produktów mają być opłacone przez kupującego, prosimy o kontakt w celu uzyskania adresu zwrotnego

Zostawiliśmy pozytywne opinie dla ciebie po otrzymaniu płatności. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne, pozytywne opinie i 5 wynik DSR jest bardzo mile widziane.

Daj nam znać przed opuszczeniem jakichkolwiek negatywnych opinii lub 1 punkt, 2 punkt niski DSR lub otworzyć wszelkie spory, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać wszelkie problemy, a my postaramy się jak najlepiej, aby zaspokoić swoje potrzeby.

Tagi: granatowe dzinsy, spodnie dziewczęce jeansy, dzinsy bojówki, kombinezon men jeans, spodnie damskie jeansy mujer, rórki jeansy damskie, dobre jeansy, szerokie spodnie jeansowe, hm jeansy, kombinezon damsji jeans.

• Dekoracja: Sprane

Katunchik 1
2020-11-27
5/5
Очень быстрая доставка: 12.11 заказала, 24.11 получила. Упаковано в почтовый пакет и в zip пакет, на котором напечатаны рекомендации по стирке. На мои размеры 94-80-102, рост 168 джинсы XL сидят плотненько, но думаю, что больший размер брать не стоило. Джинсы тянутся, в поясе внутри пришита эластичная тесьма с силиконовой полосой посередине. Пуговицы обычные пришивные, не джинсовые. Может, оно и к лучшему, при необходимости можно что-то подрегулировать. Фасон оригинальный, фигуру не портит, скорей наоборот подтягивает, сшиты очень качественно. В общем, мне понравились. Продавцу спасибо и успехов в бизнесе!
Chocorisa
2020-11-30
5/5
super ma femme a beaucoup aprecier tres sexy super je recommande vraiment, encore merci bien
Elfimov 80
2021-01-13
5/5
Super schnelle Lieferung.Alles perfekt wie Verkäufer beschrieben.
Wojnarowska J Region Krakow
2020-12-28
5/5
es exacto muy buen producto tela es muy elastica de verdad ame el producto y se envio rapido