BM800 zestaw mikrofon kondensujący mikrofon studyjny nagrywanie głosu KTV mikrofon do karaoke Mic W/stojak do komputerowego śpiewu radiowego

Witamy w naszym sklepie! Jeśli kupisz ten przedmiot w naszym sklepie, wyślemy ci darmowy prezent-karta dźwiękowa usb z twoim pakietem. Proszę cieszyć się czasem zakupów online w naszym sklepie!

Co to jest wliczone w cenę

Główne cechy: Jest to profesjonalny mikrofon pojemnościowy, który przyjmuje wymagające elektroniczne sterowanie crisuit comlete i złotą płytkę, kapsułę membranową, mikrofon z dobrym kardioidami polar pickup patterm, wysoka wydajność, niski poziom hałasu, i dokładna reprodukcja nawet najbardziej subtelnego dźwięku, odpowiednia szczególnie do studiów, studiów nagraniowych, stacji nadawczej, Występy sceniczne i komputer. Absolutnie spełniają wymagania wysokiej jakości dla nadawania i nagrywania. 1. Mikrofon kondensujący działa tylko z urządzeniem, które może zapewnić wystarczającą moc (wymagane napięcie: 5 V). Po podłączeniu do komputera stacjonarnego mikrofon może być używany samodzielnie; Po połączeniu z laptop, podłącz laptopa do gniazdko elektryczne, lub użyj zasilania phantom 48 V, aby uzyskać wystarczającą moc, jeśli dźwięk nie jest czysty i wystarczająco wysoki. 2. jeśli twoje urządzenie nie może zapewnić wystarczającej mocy (gdy jest używane ze wzmacniaczem lub mikserem itp.), nagrana głośność dźwięku może być niska, i użyj dodatkowego zasilacza phantom 5 V, aby go podłączyć. (zasilacz phantom nie jest dołączony). 3. Mikrofon nie może być używany z telefonu komórkowego i tablet komputer. Uwaga: nie działa z komputerem Mac. 4. Jeśli chcesz uzyskać lepszy efekt dźwiękowy, należy użyć karty dźwiękowej. 5. Podczas nagrywania odłóż mikrofon od wzmacniacza, aby zapobiec hałasowi nagrywania spowodowanemu wzmacniaczem. Uwaga: 1. Jest to mikrofon kondensujący działa tylko z urządzeniem, które może zapewnić wystarczającą moc. Po połączeniu z komputerem stacjonarnym mikrofon kondensujący może być używany samodzielnie. Po połączeniu z laptop, podłącz laptopa do gniazdko elektryczne, lub skorzystać z 5 V zasilanie phantom aby uzyskać wystarczającą moc, jeśli dźwięk nie jest czysty i wystarczająco wysoki. 2. jeśli twoje urządzenie nie może zapewnić wystarczającej mocy (gdy jest używane ze wzmacniaczem lub mikserem itp.), nagrana głośność dźwięku może być niska, i użyj dodatkowego zasilacza phantom 5 V, aby go podłączyć. (zasilacz phantom nie jest dołączony) 3. Nie może być używany z telefonu komórkowego i tablet komputer. Specyfikacja: BM 800 mikrofon: · Duży mikrofon dynamiczny element do ciepłych, bogatych nagrań · Kardioidalny wzór pick-up minimalizuje szumy tła i izoluje główne źródło dźwięku · Płynna, rozszerzona charakterystyka częstotliwościowa jest doskonała do śpiewania, mowy i instrumentów · Przełącznik zabezpieczenia przed przeciążeniem (-10dB) minimalizuje zniekształcenia spowodowane głośnymi źródłami dźwięku · Jasny kolor odświeży twoje życie Element: 34 przetwornik gradientu ciśnienia. Wzór biegunowy: jednokierunkowy. Pasmo przenoszenia: 20Hz-20 kHz. Czułość:-28dB +-2dB (0dB = 1 V/Pa przy 1 kHz). Impedancja wyjściowa: 150ohm + _ 30% (przy 1 kHz) Impedancja obciążenia: ponad 1000 ohm. Równoważny poziom hałasu: 16dBA. Maks. SPL: 130dB Współczynnik S/N: 78 db Prąd elektryczny: 3mA NB-35 stojak mikrofonowy: · Stojak mikrofonowy · Profesjonalny mikrofon stojak · Ten solidny regulowany mikrofon wysięgnik jest jednym z naszych najlepiej sprzedające się produkty i oferuje absolutnie doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie · Solidna podstawa statywu i ramię wysięgnika z regulacją teleskopową · To niezwykle popularne stoisko preferowane przez zespoły, artystów solowych, szkoły, szkoły wyższe i nauczycieli. · Idealne zakwaterowanie dla większości instrumentów i mikrofon wokalny. Lista opakowanie: Mamy styl opcjonalny B C D E F, przeczytaj uważnie przed złożeniem zamówienia.

Tagi: gabka na mikrofon studyjny, mini mikrofon studyjny, mikrofon studyjny 800, mikrofon studyjny profesjonalny, mikrofon studyjny maono, mikrofon studyjny usb, mikser studyjny, mikrofon studyjny bezprzewodowy, mikrofon studyjny zestaw, panel studyjny.

• Nazwa marki: KEBTYVOR
  • Polaryzacja: Jednokierunkowy
  • Komunikacja: PRZEWODOWY
  • XLR Cable Length: 2.5m