Naviu New Fashion formalny zestaw na zimę dwa kawałki mała chusta marynarka i spodnie damskie garnitur ubranie biurowe

Należy pamiętać, że jest on dostępny w rozmiarze mix, na przykład można zamówić rozmiar S na górze i rozmiar M spodenek, wystarczy skomentować w zamówieniu.

Warunki korzystania z usługi

Produkty

Gwarantujemy, że wszystkie produkty są wysokiej jakości i fabrycznie nowe. Wszystkie produkty są w 100% takie same jak zdjęcia, to, co widzisz, jest tym, co dostajesz.

Wysyłka :

Większość zamówień zostanie wysłana w ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.

"Darmowa wysyłka" przedmiot zostanie wysłany przez "China Post" registered air mail, przedmioty mogą być sprawdzane i śledzone online.

Wysyłka zwykle trwa od 10 do 30 dni roboczych. Większość przedmiotów zostanie dostarczona w ciągu 3 tygodni, a opóźnienie na coś, czego nie możemy kontrolować (takie jak zła pogoda). Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, pomożemy ci sprawdzić i rozwiązać każdy problem.

Należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.

Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

Warunki sprzedaży:

Wszystkie nasze produkty pochodzą z 3 miesięcy Gwarancji. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami.

Klienci są odpowiedzialni za koszty wysyłki na wszelkie wracać rzeczy. Przetworzenie zwrotu po otrzymaniu produktu może potrwać do 7 dni roboczych.

O nas:

Twoja opinia jest dla nas ważna, poświęć trochę czasu, aby zostawić pozytywne opinie, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Gwarantujemy, że zrobimy to samo dla ciebie.

Prosimy o kontakt z nami przed dając non pozytywne opinie. Dziękujemy za danie nam szansy na naprawienie rzeczy dzięki dobrej komunikacji.

Skontaktuj się z nami:

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, jesteśmy bardzo zadowoleni, jeśli możesz skontaktować się z nami. Postaramy się jak najlepiej, aby ci pomóc. Mam dobrą współpracę z tobą przez długi czas

Tagi: marynarka damski, bawelna marynarka damska, garnitury damski, moda garnitur damski, damski czerwony garnitur, krawat damski czerwony, aksamitna marynarka damska, haft marynarka damska, garnitur czerwony kobieta, dresowy garnitur damski.

• Size: S M L XL XXL XXXL 4XL
  • Płeć: WOMEN
  • Color: Yellow plaid,Pink plaid,Gray plaid
  • Długość rękawa (cm): Pełne