Wysokiej jakości stal nierdzewna cyfry rzymskie projekt mężczyźni kobiety pierścionki z zawieszką marka urok wesele kryształowe modne pierścionki anillo

Proszę zwrócić uwagę: Zamów ponad 180 usd, bezpłatna wysyłka: DHL , EMS , Aramex .

Marka: Wysokiej jakości mężczyźni kobiety Vintage pierścionki klasyczna biżuteria

Materiał: 316L ze stali nierdzewnej

Jakość: 100% nowy, wysokiej jakości

Rozmiar: 7,8,9,10

Okazje: impreza, biżuteria letnia, biuro, podróże

Kolor: 4 style

1. Akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3. Jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

1. Sposób wysyłki: darmowa wysyłka zamówienie zostanie wysłane przez chińska poczta lotnicza. Ale jeśli kwota zamówienia przekracza 180,00 usd. Wysyłamy przez DHL lub EMS za darmo, które dotrą w ciągu 3-12 dni.

2. Czas wysyłki: chińska poczta lotnicza zwykle przyjedzie w ciągu 15-45 dni roboczych po. Kiedyś w przypadku problemów celnych lub pogodowych będzie to opóźnione o więcej dni do 35-60 dni.

Tagi: kolczyki cyfry rzymskie, bransoletka cyfry rzymskie, pierscionki cyfry rzymskie, drewniane cyfry rzymskie, cyfry rzymskie tatoo, czarne cyfry rzymskie, naklejki cyfry rzymskie, łańcuszki cyfry rzymskie, naszyjnik cyfry rzymskie, popularne cyfry rzymskie.

• Typ pierścieni: Obrączki ślubne
  • Name: High Quality Brand Rings
  • Styl: Archiwalne
  • Decoration: Customized design

Zalecane pierścienie: Nowy modny Mini kulki pierścień złoty kolor kobiet ze stali nierdzewnej pani pierścienie dla kobiet moda biżuteria Rozmiar: 7 #,8 #,9 # Materiał: Ze stali nierdzewnej Kolor: Złoty kolor Okazje: Ślub, impreza, zaręczyny, prezent urodzinowy Zalecane bransoletki i bransoletki:

Stal nierdzewna mężczyźni pierścienie goryl małpa Punk Hip Hop fajna osobowość dla mężczyzn chłopak biżuteria kreatywność prezent hurtownia

Opis produktu Styl: Gothic Punk Rock hip hop Rap Materiał: 316L ze stali nierdzewnej Funkcja: Antyalergiczny/nigdy nie blaknie/nierdzewny Prezent dla: Chłopak/mąż/brat/tata Uwaga: Wszystkie wagi i rozmiary są przybliżone

Delikatne śliczne piłka w kształcie elfa czerwony stras pierścienie dla kobiet dziewczyna moda biżuteria cienkie jasne CZ obrączki Anillos Z4T259

O pierścień rozmiar: 1. Przygotuj papier i zawiąż go na palcu. 2. Zaznacz na złączu na papierze. 3. Zmierz długość i uzyskaj obwód. 4. Zgodnie z obwodem, znajdź odpowiedni rozmiar US.