Biała falbana z długim rękawem Jalabiya Maxi sukienka dla kobiet moda muzułmańska dubaj turcja złota wstążka Plus rozmiar arabski ubrania 2020

Uwaga: 1: uwaga 1cm = 0.39 cala; 1 cal = 2.54cm. 2: pomiar (jednostka: CM) oryginalny design-100 rzeczywistych zdjęć. 3: proszę pozwolić 1-2cm (0.4-0.8 ") różnice ze względu na pomiarze ręcznym. 4: kolor elementu wyświetlany na zdjęciach może nieznacznie różnić się na monitorze i wybierz właściwy kolor. 5: skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych dostępnych rozmiarów.

1 . Wewillsenttheitemswithin2-5days (dni robocze, Notholidayseasons)afterthepaymentbeingconfirmedbytheplatform.

2 . TheshipmentbyChinaPostRegisteredAirforlessthan2kggoodsin15-25workingdays, Ifyouneedtheitemurgently,pleasecontactusforexpressshipping.

3 . Whenyoureceivetheitemsyouordered,in24hours, pleasecheckitostrożnie. Pleasecontactusdirectlyifyouhaveanyproblems.

4 . Ifyouhavenotgotitwithintheshippingtime,pleasecontactuswithouthesitation. Wewillcheckitforyouwiththepostofficeandcustoms.

Na naszej Aplikacji Możesz użyć następujących metod płatności: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, bilans Alipay, QIWI, Boleto, bancontact, idealny, Przelewy24, Płatność SMS w rosji (MTC, MegaFon, Beeline, TELE2) i kieszeń Parafiamajdan.pl. Na naszej stronie internetowej ( PC ) Możesz użyć następujących metod płatności: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, przelew bankowy, Webmoney, Yandex.Money, Western Union, QIWI, DOKU, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, iDeal, Giropay, Sofort Banking, Carte Bancaire (Carte Blue), Przelewy24, płatność SMS w rosji (MTC, MegaFon, Beeline, TELE2), Płatność gotówkowa (Euroset, Syvaony, Russian Post) i kieszeń na Parafiamajdan.pl

Sprzedaż hurtowa i drop shipping są mile widziane? W przypadku sprzedaży hurtowej oferujemy zniżkę lub bezpłatna ekspresowa wysyłka, która zajmuje tylko 3-7 dni. W przypadku wysyłki drop, możemy wysłać towar bezpośrednio do twoich klientów i nie pozostawi informacji o nas, jeśli chcesz. W jaki sposób można , Śledzić moje paczkę? Możesz śledzić przesyłkę na następującej stronie internetowej za pomocą numeru śledzenia: Www.17track.net/en (Skopiowane do przeglądarki, aby otworzyć) Co mogę zrobić, gdy kończy się czas ochrony zakupu? Jeśli upłynie czas ochrony twojego zakupu, skontaktuj się z nami, a pomożemy ci go przedłużyć. Więc twoje pieniądze nie trafią na moje konto. Gwarancja: W przypadku nieprawidłowo wysłanych przedmiotów, skontaktuj się z nami w ciągu 48 godzin po dostawie. Zapewnimy dostarczenie prawidłowych produktów lub zwrot całej płatności. Za wadliwy lub wadliwych produktów, proszę do robienia zdjęć lub filmy, to my ponownie lub zwrotu po potwierdzenie.

Tagi: ubrania tureckie, tureckie sukienki krudkie, ubrania tureckie detal, tureckie ubrania dla dziewczynki, tureckie dzieci, sukienki tureckie, tureckie filiżanki, sukienki tureckie sklep, sukienki tureckie detal, tureckie ubrania online.

• Feature 5: White Jalabiya

Seigfred Palacio
2020-11-30
magnifique