Brand NEW 5 M 22720 antena biczowa kabel złącze TNC, do montażu na słupie dla GPS Trimble topcon

Opis

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości Najwyższej jakości Trimble GPS antena biczowa złącze (22720) Długość: 5.0 m lub mogą być wykonane przez potrzeby klientów Model: 22720 Złącze może być wykonane przez TNC Najlepsze usługi w niższej cenie, obfite zapasów Pakiet zawiera: 1 sztuk x NewTrimble GPS antena biczowa złącze (22720) TNC kabel

Płatności

Akceptujemy tylko PayPal. Proszę dokonać płatności tak szybko, jak to możliwe, po tym, jak zakupu (nie później niż 7 dni po zakończeniu aukcji). Dla wielu elementów zakupu, prosimy o wypełnienie zamówienia dopiero po tym, jak nie zdobyły wszystkie swoje przedmioty. Dla twojej wygody, na zniżki kosztów wysyłki zostanie zastosowany automatycznie przy kasie.

Zasady wysyłki

1. wysyłamy na twój adres e-mail w ciągu 48 godzin od otrzymania rozjaśniającą zapłatę. nie wysyłamy na weekend lub święta. 2. produkt (ów) zostaną wysłane do kupującego w serwisie Ebay zweryfikowany adres. Zanim zapłacisz, upewnij się, że twój adres w serwisie ebay dopasować adres, który chcesz my wysyłać. 3. wysyłka wymaga około 8 do 18 dni roboczych, ale czasami idzie do 25-30 dni na odludziu. To znaczy zależy od ładunków w różnych krajach. 4. opłata za wysyłkę i obsługę zawierać link „ pokaż dane kontaktowe, pakowania, magazynowania i dystrybucji kosztów. 5. jako kupującego, to jest twój obowiązek zapłaty podatku po dokonaniu zamówienia z zagranicy. Nasza cena nie obejmuje podatków, VAT, lub innych ukrytych opłat 6. zwrócić uwagę: my nie wysyłać rzecz do lokalnych, nigerii, włochy, afryki i niektórych odległych krajów wyspiarskich.

Zasady wysyłki

Polityka zwrotów

1. jakiekolwiek problemy z rzeczą, lub nie jesteś zadowolony z tej pozycji, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu przedmiotu. Zwrot pieniędzy tylko dostępne w ciągu 14 dni, po upływie 14 dni, tylko naprawy. 2. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia fizyczne lub uszkodzenia jest/są wynikiem kupującego nadużycia. Kupujący jest odpowiedzialny płacić powrotną opłatę za wysyłkę. jeśli przedmiot jest uszkodzony, to może być wymieniane, po prostu zwrócić go w ciągu 2 tygodni przed przyjazdem, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, mniej wszystkie koszty wysyłki i obsługi. elementy powinny być zwrócone z wszystkie akcesoria i oryginalnych opakowaniach. W przeciwnym razie nie będzie wymiany. W przypadku wszystkich produktów zwracanych klienci muszą skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego. 3. powrotnej wysyłki opłaty jest odpowiedzialność kupującego, chyba że zwrotu jest wynikiem nasz błąd. i wszystkich nie sprzedawca pomyłki zwrotów do refundacji podlegają 20% ponowne zarybianie opłatę. Kupujący zapłacić wysyłek opłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu pieniędzy. We będzie odpowiedzialny za opłaty pocztowe z wymiany. Zwrot zostanie dokonany po otrzymaniu zwróconego przedmiotu.

Informacje zwrotne

1. jeśli jesteś niezadowolony z jakiegokolwiek powodu, proszę nie być szybkie, aby zostawić negatywną informacje/neutralny informacje zwrotne. My ciężko pracować, aby upewnić się, że każdy klient 100% zadowolony i rozwiązać każdy problem dla ciebie. 2. jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, który otrzymał, proszę zostawić nam pozytywne opinie. 3. naszym pierwszym zadaniem jest, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z każdej transakcji. Prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem wszelkie 1 lub 2 ocen, negatywną opinię lub otwiera jakaś sporu. Kiedy możesz napotkać poważne wątpliwości jakiekolwiek problemy w transakcji, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Ebay centrum wiadomości, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Czas pracy

1. czas pracy: od poniedziałku do soboty, nie obejmują niedzielę lub dni ustawowo wolnych od pracy. 2. jeśli masz jakiekolwiek problemy, jesteśmy gotowi, aby ci pomóc. Skontaktuj się z nami przez e-mail przed wyjazdem wszelkie informacje zwrotne. Postaramy się jak najlepiej, aby odpowiedzieć na twoje wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin w ciągu dnia roboczego.

Tagi: matek pdb, gps f4 matek, 210mm matek pdb, matek gps rc, gps matek m8q, f411 matek, matek f405 gps, pdb 5s matek, matek h743 gps, f405 matek.

• Materiały dla majsterkowiczów: Metalworking

AC 220V 3CH izolacja transoptorowa moduł 3 kanałowy izolowane pokładzie moduł testowania nie PCB uchwyt na AC moduł czujnikowy

Opis: 3-kanał izolacja transoptorowa moduł AC 220V moduł testowania nie PCB uchwyt na Wprowadzenie do produktu: 1. Funkcja: sprawdź, czy istnieje AC 220V; Gdy jest 220V, transoptor może przewodzić do ziemi; W przeciwnym razie nie jest przewodzący 2. Wyjście wysoki/niski poziom: można bezpośrednio połączyć z interfejsem SCM

Wysokiej jakości bańka fiolka 12mm z uchwytem pasującym do średnicy 12mm mini pryzmat gps pole poziom bubble survey