Andoer Mini uniwersalny ręczny stabilizator dla gopro Sony akcji Xiaomi statyw kamery Monopod uchwyt stabilizator uchwyt 1/4 "śruba

Andoer 1/4 "śruba Mini uniwersalny ręczny statyw Monopod uchwyt stabilizator uchwyt do Gopro Sony akcji Xiaomi kamery sportowe cyfrowy kamera wideo

Cechy:

Mini kamera uchwyt, aby pomóc ci strzelać stabilnie.

Szeroka platforma z 1/4 "śrubę, aby trzymać aparat.

Antypoślizgowe gumowe platformy i palec uchwyt w kształcie litery, pomóc, aby utrzymać aparat stabilnie.

Dno z 1/4 "otwór na śrubę do dołączonego do statywu, monopod lub innych urządzeń.

Nadaje się do 1/4 "otwór na śrubę kamery, takich jak lustrzanek cyfrowych, kamery sportowe, itp.

Dane techniczne:

Marka: Andoer

Materiał: ABS

Kompatybilny Model: aparat fotograficzny ze standardowym 1/4 "otwór na śrubę

Rozmiar produktu: 11.6*6.7*5 cm/4.6*2.6 * 2.0in

Waga produktu: 82g/2.9 oz

Rozmiar opakowania: 13*7.5*5.3 cm/5.1*3.0 * 2.1in

Waga opakowania: 103g/3.6 oz

Lista opakowanie:

1 * uchwyt aparatu

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni.

1. wysyłka na całym świecie. (Z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)

2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4. zdjęcia pokazane nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa czas tranzytu jest zapewnione przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie świątecznym, więc proszę o cierpliwość.

6. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. We będzie śledzić przesyłki, można również informacje zwrotne o tym, co chcesz, zacznij oszczędzać i z powrotem do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7. ze względu na różnice statusu i czasu, będziemy wybrać, aby wysłać swój przedmiot od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot go od daty jej był otrzymał. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma żadnych wyjątków! Koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.

2. wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #.

3. my zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, po zarówno kupujący i sprzedający anulować transakcję z Parafiamajdan.pl. Lub, możesz zdecydować się na wymianę.

4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2. wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada jest i dać nam swój numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z upłynął gwarancji.

Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na Parafiamajdan.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię,, tak, że możemy w sposób zadowalający adres swoje obawy.

Nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

Tagi: stabilizator kamery gopro, stabilizator camera gopro, uchwyt do kamery ze stabilizatorem, stabilizator kamery sport, stabilizator kamer, stabilizator kamery domowej roboty, stabilizator do kamery, stabilizator reczny do kamery, uchwyt stabilizujący do kamery, stabilizator do kamery video.

• Nazwa marki: Andoer
  • Numer/Liczba modelu: Bracket
  • Pakiet: Tak

Chirsolivaismyfavor