Bluzki w stylu chińskim 2020 aktualności płaszcz lniany haftowany żuraw Casual długa suknia noworoczne ubrania tradycyjna chińska odzież dla mężczyzn

Bluzki w stylu chińskim 2019 aktualności płaszcz lniany haftowany żuraw Casual długa suknia noworoczne ubrania tradycyjna chińska odzież dla mężczyzn Styl: chiński styl

Pakiet obejmuje: płaszcz

Okazje: Casual,Streetwear,Party, nowy rok

Uwaga:

1: kolor może się nieznacznie różnić ze względu na różne ustawienia wyświetlania

2: różnice ręczne mogą wynosić 1-2cm.

3: wszystkie rozmiary to rozmiar azjatycki, a nie amerykański/europejski, będą mniejsze o 1-2 rozmiary

4: jednostka: cm, 1 cal = 2.54 cm Tabela rozmiarów (CM) Rozmiar Długość Biust Na ramię Z długim rękawem Zaproponuj waga M 109 100 42 62 50-60kg L 110 104 43 63 60-67.5kg XL 111 108 45 63 67.5-72.5kg 2XL 112 112 47 64 72.5-80kg 3XL 112 120 48 65 80-90kg 4XL 113 126 50 66 90-100kg 5XL 113 132 52 67 100-115kg

Informacji o sklepie

Wysyłka

Na całym świecie bezpłatna wysyłka przez chińska poczta lotnicza lub ePacket. Jeśli przekroczymy 2KG, wyślemy DHL ,Fedex,EMS,TNT.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.

Wyślemy towar w ciągu 3-5 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności. Jeśli płatność nie jest dostępna, twoje zamówienie zostanie automatycznie zamknięte.

Rosyjscy klienci muszą podać nam pełne imię i nazwisko odbiorcy.

Wysyłka przez Parafiamajdan.pl standardowa wysyłka za mniej niż 30kg towarów jest w 15-35 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz pilnie przedmiotu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać ekspresową wysyłkę. Obliczymy dla ciebie koszt wysyłki ekspresowej. Ekspresowa wysyłka trwa około 3-7 dni.

Jeśli nie masz go w czasie wysyłki, skontaktuj się z nami bez wahania. Sprawdzimy to za ciebie z urzędem pocztowym i urzędem celnym. Ponieważ czasami będzie to opóźnione w przypadku korków lub korków. Proszę nie otwierać sporu do nas, weźmiemy odpowiedzialność za ponowne wysłanie lub zwrot pieniędzy za utracony przedmiot.

Aby chronić swoje zainteresowanie, proszę dokładnie sprawdzić adresy wysyłki podczas składania zamówienia. Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę towaru z powodu niewłaściwego lub nieznanego adresu.

Status dostawy opiera się na informacjach o śledzeniu dostarczonych przez pocztę/kuriera.

Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za podatek importowy, który może ponieść.

Proszę zrozumieć, że strata przesyłki, choć raczej rzadko, jest częścią handlu online, proszę być zrozumiałym, gdy coś poza czyjąś kontrolą wpływa na czas dostawy (takich jak klęski żywiołowe).

Proszę sprawdzić dokładnie i nie podpisać paczkę, jeśli jest uszkodzony w dniu przyjazdu.

Zwrot/zwrot/wymiana

Chętnie przyjmujemy zwrot/zwrot/wymianę w ciągu 7 dni od otrzymania produktu na następujących warunkach. W przeciwnym razie nie można wydać zwrotu/zwrotu/wymiany.

Nie jesteś zadowolony z produktu.

Otrzymany produkt jest wadliwy.

Otrzymałeś niewłaściwy produkt.

Produkt nie dotarł po obiecanym czasie.

Produkt nie jest taki sam, jak opisano.

Należy pamiętać, że koszt przesyłki zostanie wspólnie przyjęty przez obie strony. Ale jeśli produkt jest uszkodzony lub nie działa prawidłowo, będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki.

Prosimy o kontakt przed wysyłką zwrotu.

Informacje zwrotne

Obsługa klienta jest integralną częścią naszej działalności, proszę dać nam 5 gwiazdek pozytywne opinie, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Dzięki!

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek pytań lub potrzebujesz innego wsparcia, skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywnej opinii. Dołożymy wszelkich starań, aby ci pomóc.

Tagi: krop topy, tube topy, camis topy, orsay topy, fitnees topy, tuba topy, domodi topy, buzki topy, kobieta topy, misiu topy.

• Płeć: MEN
  • Gender: Men
  • traditional chinese clothing for men: Hanfu Men
  • Numer/Liczba modelu: NO
  • Item Type: Tops
  • Materiał: Linen
  • Bluse: Long Gown
  • Season: Spring,Summer,Autumn,Winter
  • Package Include: Coat
  • Occasion: Casual,Streetwear,Stage,New Year,Party
  • Rodzaj tkaniny: wyszywana
  • Style: Chinese Style
  • Color: Balck
  • Size: M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL

Fxransiz
2020-12-21
great!
Rmarinello9842
2020-12-14
It is good - except the sleeves prevent you from getting your hands up.

Haftowana tradycyjna chińska odzież dla mężczyzn bawełna z długim rękawem Casual mandarynka koszule kołnierzykowe Kung Fu strój tang topy CN-133

(Należy pamiętać, że z powodu efektów świetlnych, ustawień jasności/kontrastu monitora itp. mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu koloru zdjęcia na stronie internetowej i rzeczywistej pozycji). Styl: tradycyjna chińska odzież Materiał: bawełna/len Kolor: czarny/biały/niebieski Rozmiar: M/L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL Pomiaru

Strój tang chiński tradycyjny Top mężczyźni wiosenne jesienne z długim rękawem koszula Chinois Plus rozmiar Kung Fu bluzka medytacja Tai Chi

Opis produktu Tabela rozmiarów Nadaje się do wysokości (cm) Biust (cm) Długość bluzki (cm) Na ramię (cm) Kołnierz (cm) Długość rękawa (cm) 160 106 70 43 39 55 165 110