Pokemon japoński Cartopn seria 35 cm Tyranitar śliczne pluszowa lalka nadziewane zabawki 12 "35 CM dzieci prezent darmowa wysyłka

Stan: 100% nowy

Materiał: plusz + bawełna PP

Rozmiar: wysokość około 35CM

Opakowanie: worek PP

Wysyłka:

Kiedy składasz zamówienie, wybierz metodę wysyłki i zapłać za zamówienie, w tym za wysyłkę. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu X dni po zakończeniu płatności. Nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła i podatki za import do twojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie zwrócimy kosztów wysyłki za odrzucone przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za cła.

Posiadamy własną firmę spedycyjną z najlepszą zniżką.

1. Dla towarów waga

2. Dla towarów waga> 2KGS: zazwyczaj wysyłamy rzeczy przez EMS/DHL/UPS (czas tranzytu potrzebne 3-15 dni roboczych); Lub statek z dwóch paczek przez chińska poczta lotnicza.

3. Jeśli masz wymagania dotyczące transportu zamówień, skontaktuj się z nami.

UT8zQywXaNbXXagOFbXP

Zwroty:

Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepiej, jak potrafimy. Zwrócimy ci pieniądze, jeśli zwrócisz produkty w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy bez podania przyczyny. Kupujący powinien jednak upewnić się, że zwrócone produkty są w Ich oryginalnych warunkach, jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, kupujący będzie odpowiedzialny za takie uszkodzone lub straty, a my nie daje kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.

Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki tu zwrócić rzeczy.

Gwarancja i konserwacja:

Oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki części do wymiany.

Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistycznej z nami. Po przekazaniu produktów do firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia. Jak tylko otrzymamy przedmioty, naprawimy lub wymienimy je jak najszybciej

Informacje zwrotne:

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię.

Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: miny mouse hat, pilot do klimy, pilot do vramy, pilot długopis, lampa na kablu, emoty na fejsa, lampa na pilot, silikonowe e46, lustetka ibiza.

• Nazwa marki: TAKARA TOMY
  • Ostrzeżenie: No proximity to fire
  • Przedział wiekowy: 8-11 lat
  • Materiał: Pluszowe
  • Wymiary: 35CM
  • Wypełnienie: Pp bawełna
  • Numer/Liczba modelu: 75375796
  • Płeć: Unisex
  • Cechy: Film i telewizja

1pc 80-120cm Giant Kawaii Caterpillar Shaped poduszki królik maskotka pluszowe zabawki miękkie lalki króliczki Cartoon poduszka do spania prezenty dla zakochanych

100% Brand New i wysokiej jakości. Materiał: miękki pluszowy i bawełniany pp. Rozmiar: 80/100/120cm Opakowanie: 1 sztuka w jednej torbie opp.

2020 Honji nowy czerwony kapelusz miś pluszowa zabawka lalka na prezent bożonarodzeniowy dziewczyna dziecko urodziny lalka prezentowa lalka

Funkcja: Warunek: 100% nowy i wysokiej jakości materiał: miękki pluszowy i pp bawełna opakowanie: 1 sztuka w jednym worku opp. Opis: Kolor: obraz pluszowa klasyfikacja: krótki pluszowy materiał do wypełniania: bawełna PP metoda sprzedaży: handel detaliczny, hurtowy, transport luzem rozmiar produktu: 25-29cm Uwaga: ★.

10 sztuk/partia losowy kolor Kawaii kot tygrys lalki pluszowe nadziewane zabawki brelok lalka prezent zabawka torba wisiorek zabawka bukiet ślubny prezent

10 sztuk/partia losowy kolor Kawaii CAT TIGER DOLL pluszowe nadziewane zabawki Rozmiar: 6cm Materiał: bawełna Opakowanie: torba opp Uwaga: wyślemy ci losowy styl

Śliczne sztuczny pies Husky poduszka pluszowe zwierzęta dziewczyna zabawki dla chłopców miękki Model świąteczny prezent dla dzieci

Uwaga i sklepy z kolekcją mogą uzyskać dodatkowe 5% zniżki Możemy zapewnić biznes agencyjny, możemy o tym szczegółowo porozmawiać. Sugerujemy, abyś mógł zbierać i zwracać uwagę na nasz sklep lub dziecko i od czasu do czasu wysyłać specjalne kupony. Nowe produkty będą aktualizowane codziennie. Mam nadzieję, że będziesz miał swoje