Kobiet w stylu chińskim wysokiej talii Mini obcisła spódnica haft smoka Crop Top bez rękawów kamizelka bez pleców Clubwear

Kobiet w stylu chińskim wysokiej talii Mini obcisła spódnica haft smoka Clubwear

Opis:

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości Wysoki zwężony, elastyczny pas, seksowny krój biodrowy, niewidoczny zamek błyskawiczny z boku, krótka mini długość. Chiński styl, smok i kwiatowy haft, boczne rozcięcie z wiązanym wzorem, przytula twoje krzywe i podkreśla nogę. Wykonane z bawełna wysokiej jakości mieszanka materiału, miękkie i wygodne w noszeniu, oddychająca tkanina zapewnia wyjątkową trwałość. Idealny na codzienne, plażowe, wakacje, taniec, klub, festiwal muzyczny, imprezy, wyjścia, randki lub inne imprezy! Tylko 1 spódnica, inne akcesoria pokazowe na zdjęciu nie są wliczone w cenę!

Specyfikacja:

Materiał: mieszanka bawełny

Kolor: kolorowy

Spódnica:

Rozmiar: S talia: 64cm(25.19 cala) Hip:88cm(34.64 cala) długość: 38cm(14.96 cala)

Rozmiar: M talia: 68cm(26.77 cala) Hip:92cm(36.22 cala) długość: 39cm(15.35 cala)

Rozmiar: L talia: 72cm(28.34 cala) Hip:96cm(37.79 cala) długość: 40cm(15.74 cala)

Kamizelka:

Rozmiar: S/M/L (chiński rozmiar, postępuj zgodnie z tabelą rozmiarów, aby wybrać proszę) Rozmiar: S Biust: 80cm(31.49 cala) Talia: 64cm(25.19 cala) Długość: 35cm(13.77 cala) Rozmiar: M Popiersie: 84cm(33.07 cala) Talia: 68cm(26.77 cala) Długość: 36cm(14.17 cala) Rozmiar: L Popiersie: 88cm(34.64 cala) Talia: 72cm(28.34 cala) Długość: 37cm(14.56 cala)

Ilość: 1 pc

Ciepłe monit:

1. Rozmiar azjatycki jest 1 lub 2 rozmiary mniejsze niż europejski i amerykański.

2. Należy pamiętać, że pranie w niskiej temperaturze, nie wybielać i umieszczać pod palącym słońcem przez dłuższy czas.

3. Jako różne metody pomiaru, wystąpi odchylenie 1-3 cm od przedmiotów, upewnij się, że jest to w porządku dla ciebie przed złożeniem zamówienia.

4. Ze względu na różne monitory i światło lampy, obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru przedmiotu, naprawdę dziękuję za wyrozumiałość!

Pakiet zawiera: 1 x spódnica (bez opakowania detalicznego, inne akcesoria pokazowe na zdjęciu nie są dołączone!)

Tagi: spódnica ołówkowa ołówek, spódnica ołówkowa ciaża, skórzana spódnica ołówkowa, złota spódnica ołówkowa, bordowa spódnica ołówkowa, cekinowa spódnica ołówkowa, lawendowa spódnica ołówkowa, spodnica ołówkowa, bisness spódnica ołówkowa, spódnica ołówkowa rozporek.

• Sylwetka: Ołówkowa
  • Długość spódniczek: Powyżej kolana, mini