Nowy 10 sztuk/partia dekoracyjne śliczne czarne białe ukośne paski taśmy Washi DIY Scrapbooking planista taśma maskująca papeterii

Zapraszamy do naszego sklepu Życzę udanych zakupów tutaj 100% nowy i wysokiej jakości 1. Rozmiar produktu: szerokość 1.5cm * długość 10m na taśmę 2. Styl: jako twój wybór 3. Opakowanie: 10 rolek na partię 4. Czas dostawy: bardzo szybka dostawa i jakość jest gwarantowana!!! Sposób płatności: 1. Akceptujemy alipay tutaj. 2. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności. 3. Dostępne są różne sposoby płatności, takie jak Paypal, Western Union, Money Gram, przelew bankowy itp. Darmowa wysyłka: 1. Poniżej 150 sztuk jest dostępna dla chińska poczta lotnicza. 2. Ponad 150 sztuk zamówienia jest dostępne dla ekspresowej wysyłki (DHL, UPS, FEDEX, TNT, itp.). Pozytywne opinie: 1. Twoja satysfakcja, nasz pościg. Opuszczamy pozytywne opinie do wszystkich kupujących, gdy zamówienie zakończone. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, pamiętaj, aby zostawić nam pozytywne opinie i ocenę 5 punktów; 2. Drogi, opinie są bardzo ważne. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, uprzejmie prosimy o przesłanie nam pozytywnej opinii. Jeśli jesteś z niego niezadowolony, skontaktuj się z nami (e-mail, zostaw wiadomość na Parafiamajdan.pl) przed opuszczać negatywną lub neutralną lub wynik 1 lub 2. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać go do zadowalającego i sprawiają, że zakupy doświadczenie przyjemne tutaj Dziękuję ci!

Tagi: huawie l01 lcd, lampa sowa led, huawie mate 10, w greek letter, satyna koszula, niumi sukienki, lampa rowerowy, szary narożnik, penis z paskem.

• length: 10 meters
  • wholesal: welcome
  • customized washi tape: welcome
  • width: 15mm
  • material: high quality washi paper
  • Numer/Liczba modelu: GH-774
  • Nazwa marki: GREATHOPE WASHI TAPE
  • Type: Adhesive Tape
  • dropshipping: welcome
  • usage: for planner scrapbooking and gift packing
  • Adhesive Tape Type: Single-Side Tape
  • weight: 13g
  • Typ taśmy klejącej: TAŚMA MASKUJĄCA

20 sztuk/partia Flyingbee 15mmX5m śmieszne kot Washi taśma klejąca DIY dekoracyjna taśma klejąca biurowe kreatywny taśmy maskujące X0689

Zapraszamy do latające pszczoły Sklepie! Proszę zwrócić uwagę: @ Po dokonaniu płatności przedmioty zostaną wysłane w ciągu 24-72 godzin!! @ Obiecujemy zwrócić lub wysłać ponownie, jeśli nie dostaniesz paczki W terminie dostawy!! @ Zdjęcie jest zrobione przez nas samych, produkt

12 sztuk świeci zestaw taśm Washi 15mm Blingbling Marcon klej taśmy maskujące naklejki dekoracyjne domu sztuka DIY pamiętnik Album H6594

Funkcja: Inspiracja: brokat Macaron. Rozmiar: szerokość 1.5cm, długość 3m. Waga: 6g. Funkcja: dekoracja/Album foto narzędzia do scrapbookingu .

3mm szerokości, dwie strony klej taśma papierowa do Huawei, Xiaomi, ekranu telefonu komórkowego Tablet naprawy wyświetlacza

Krótkie Szerokość: 3mm Długość: 50 metrów Grubość: około 0.15mm Kolor: biały lub czarny Marka: 3 M Model: 9448 Tip1: należy wyczyścić powierzchnię i zachować suche 100%. Wskazówka 2: możemy wyciąć jak żądanie szerokość, inne szerokości, proszę skontaktuj się z nami. Wskazówka