100 sztuk/partia SC/UPC ZF SM szybkie złącze wielomodowe 55mm SC-ZF złącze światłowodowe SC/ZF APCNPFG 8802-TLC/3 XF-5000-0322-3

100 sztuk/partia SC/UPC ZF SM szybkie złącze wielomodowe 55mm SC-ZF złącze światłowodowe SC/ZF APCNPFG 8802-TLC/3 XF-5000-0322-3

SKU: p87

Stan: : Nowy produkt

zł163.18 zł189.74

Witamy w SeeMe Technology Co., LTD. Posiadamy wszelkiego rodzaju produkty światłowodowe. Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć produktów online tego, co chcesz.

Zapewniamy, że zapewniamy ci kwalifikowane produkty i najlepszą obsługę. Wszystkie nasze produkty gwarantują 1 rok. Zapewniamy wysyłkę produktów w szybki i bezpieczny sposób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy dotyczące produktów po otrzymaniu produktu, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta, zaoferujemy najbardziej satysfakcjonujący wynik. Dziękuję ci.

100 sztuk/partia SC ZF szybkie złącze SC-ZF złącze światłowodowe SC/ZF FTTH światłowód SC UPC złącze

100 sztuk SC szybkie złącze

Q.T.Y: 100 sztuk

Waga: 465g

Parametr:

Zastosowanie: kabel światłowodowy 2.0*3.0

Temperatura pracy: od-40 do 85 stopni celsjusza

Strata wtrąceniowa: ≤ 0.3 dB

Opis

Szybkie złącze światłowodowe to urządzenia pasywne, używane do podłączenia kabla światłowodowego w celu utworzenia ciągłej poprawki optycznej. Jest szeroko stosowany w transmisji światłowodowej, włóknisty panel typu patch i przyrządów do testowania światłowodów.

Cechy:

Nowy unikalny projekt, instalacja bez konieczności wstrzykiwania kleju, bez szlifowania,

Wbudowana struktura; Łatwy w obsłudze

Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotu

Zastosowanie:

FTTH zakończenia połączenia,

Transmisja LAN, WAN, data i wideo.

Instalacja i konserwacja sieci światłowodowej

Dziękujemy za wybranie SeeMe Technology Co., LTD

Płatność: usługi Escrow

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności, skontaktuj się z nami.

1. Proszę dokładnie sprawdzić swój adres przed dokonaniem płatności. Jeśli chcesz dokonać jakichkolwiek zmian, uprzejmie prosimy o kontakt z nami.

2. Numer śledzenia zostanie zaktualizowany na Parafiamajdan.pl po wysłaniu przedmiotu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty celne, podatki lub opłaty, które pochodzą z twojego kraju. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym lub nami.

3. Jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 30 dni, skontaktuj się z nami natychmiast, aby uzyskać pomoc. Odpowiemy 24 godziny.

1. Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta.

2. Twoja pięciogwiazdkowa pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o natychmiastowy kontakt, jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, zaoferujemy najlepszy sposób rozwiązania problemu.

3. Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości w ciągu 24 godzin, sprawdź wiadomości w swojej skrzynka pocztowa. I spróbuj skontaktować się z nami za pośrednictwem Trade managera, e-maila lub telefonu. Jesteśmy zawsze tutaj, aby zrobić dla ciebie wszystko, co w naszej mocy. Zbudujmy razem zdrową, pozytywną i zamożną społeczność Ali.

Tagi: 2mm cel 22mm, xiaomi mydło, dr z license, goffy sweter, żarówka quad, s8 plus cony, wkręt iphone, gumy na rogi, gumy na ryby.

  • Condition: New
  • Products Guarantee: 1 year
  • Nazwa marki: SMTE
  • Typ złącza: SC/UPC
  • Kompatybilne: D-link
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Note: no cable
  • Insertion Loss: Less 0.3dB
  • Numer/Liczba modelu: SC Connector
  • Packing: 100 pieces per box
  • Włókna Typu: tryb pojedynczy
  • Rozmiar: 60 mm

385 W magazynie

Pokrewne produkty

1m kabel krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni OM3 UPC skoczek żeński do żeńskiego patchcordu wielomodowy kabel dalekosiężny kabel światłowodowy fibra

1m kabel krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni OM3 UPC skoczek żeński do żeńskiego patchcordu wielomodowy kabel dalekosiężny kabel światłowodowy fibra

1 m 12 rdzeni MPO kabel krosowy światłowodowy OM3 UPC zworka żeński do żeńskiego 24 rdzenie Patch Cord wielomodowy kabel dalekosiężny, typ A typ B typ C Kabel dalekosiężny MTP, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia pola, jest przeznaczony do łatania włókien o dużej gęstości w centrach danych, które wymagają oszczędności

zł115.81

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

Adapter OTDR FC do JDSU MTS-4000 MTS-6000 MTS-8000 optyczny reflektometr czasowy OTDR

zł115.81

Kabel fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 10 M Blanco

Kabel fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 10 M Blanco

Kabel światłowodowy i Oacute; ptica jednomodowy 9/125 μm spełnia wymagania RoHS, a wszystkie kable EST & aacute; N 100% testowane i Oacute; pticamente dla P & eacute; rdida przez inserci & Oacute; N aby zapewnić wysoką jakość, jest bardzo opłacalny dla sieci kabel połączeniowy. Akord RoHS:IfCable EST & aacute; NDAR:Fiber & Oacute; ptica jednomodowy

zł33.86

10 sztuk/partia rozdzielacz światłowodowy PLC LC UPC Mini rura stalowa typ 1x2 0.9mm rozdzielacz światłowodowy

10 sztuk/partia rozdzielacz światłowodowy PLC LC UPC Mini rura stalowa typ 1x2 0.9mm rozdzielacz światłowodowy

Światłowodowy optyczny rozdzielacz PLC SC 1 : 2 Mini stalowa rurka typu 1x2 0.9mm rozdzielacz światłowodowy Funkcje * Doskonały mechaniczny, mały rozmiar * Wysoka niezawodność * Niska strata wtrąceniowa i niska strata zależna od polaryzacji * Wysoka kanał liczy * Doskonała stabilność środowiska i
zł270.23

zł135.11

Nowy 5.0 wersja ZTE F460 ONT ZTE EPON ONU angielskie oprogramowanie sprzętowe 4FE + 2Tel + USB + WIFI, ZTE optyczny terminal sieciowy darmowa wysyłka

Nowy 5.0 wersja ZTE F460 ONT ZTE EPON ONU angielskie oprogramowanie sprzętowe 4FE + 2Tel + USB + WIFI, ZTE optyczny terminal sieciowy darmowa wysyłka

Nowy 5.0 wersja ZTE F460 ONT ZTE EPON ONU angielskie oprogramowanie sprzętowe 4FE + 2Tel + USB + WIFI, ZTE optyczny terminal sieciowy darmowa wysyłka Cechy: ZXHN F460 to optyczny Terminal sieciowy EPON zaprojektowany dla scenariusza FTTH. Zapewnia wysokowydajne możliwości przesyłania danych, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług internetowych

zł150.55